Дали е възможно?

  • 716
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Виждам,че повечето от вас са майки вече или са на път да станат,за това бих искала да ви попитам
дали ви се е случвало.Значи преди последният ми цикъл с приятелят ми правихме секс,надявах се да съм забременяла,
но си ми дойде на точната дата с тази разлика,че ми дойде само за два дена,но доста обилно.
След близо седмица започнаха болките в корема,леко гадене, сърцебиене и голям глад настана напоследък .
Направих тест,но май го направих прекалено рано.Беше отрицателен.Има още една седмица до следващият ми цикъл.
Случвало ли ви се е подобно нещо?И дали е възможно да е цветна бременност?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Е чак пък с цикъл и отр. тест да си бременна Wink

# 2
  • Мнения: 674
Не мисля че след отрицателен тест и цикъл може да се говори за "цветна бременност".
Нищо не е станало миналия месец,но пък този дано сте успели.Изчакай си едната седмица,
която ти остава и си направи тестче  Peace Симптомите за които си писала може да са
и от овулация или нещо друго.
Желая ти УСПЕХ   bouquet

# 3
  • Мнения: 221
       Най-добре си направи още един тест, ако наистина мислиш, че првият е направен рано или изчакай следващия цикъл и отиди на лекар. Не е невъзможно и да си бременна! Пак зависи и точно кога сте правили секс без предпазни средства. Изчисли си овулацията.

# 4
  • Мнения: 2 723
Вероятността да си бременна е минимална, да не кажа никаква

Общи условия

Активация на акаунт