Апартамент 27.8 кв.м. чиста площ

  • 1 568
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Тази сутрин огледах такъв апартамент- 27.8 кв.м. чиста или 36.2 кв.м. с общите части, ново строителство. Мъж ми купува в същата сграда офис и понеже мястото и района са направо прекрасни, та се поинтересувал какво друго свободно има. Предложили му само такива "апартаменти", които за мен са стая с баня и тоалетна. Имах чувството, че влизам в хотелска стая.
Сега се чудя- вярно е инвестиция, вярно е недвижима собственост, ама за какво може да се ползва това нещо? За под наем? Или някога си след 20 год. синът ми да ходи да живее там  newsm78 То след 20 год. знае ли се какво ще мислим...
Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • Мнения: 1 558
Ами ако имате свободни пари - защо пък не. Под наем може да се даде на студент например. Иначе и за мен това си е стая с баня, но по-добре такава, отколкото примерно квартира с хазаи. Така, че наематели няма да е проблем да намерите. 

# 2
  • Мнения: 8 999
Всяка недвижима собственост е добра инвестиция, но зависи конкретно и от самото жилище - каква му е цената, доколко е функционално, изложение, етаж .... много неща имат значение.

# 3
  • Мнения: 209
Това е мечтата не всеки студент, търсещ квартира и ако мислите да го давате под наем - идеално!
Освен това наемите на по-малките жилища са с по-вискока цена на кв.м.  Wink
Ако е за постоянно живеене - малко е.

# 4
  • Мнения: 133

Аз бих го използвала за офис, или за отдаване под наем на студенти, или за да има къде да се скрия когато се ядосам в къщи и тръшна вратата. Ако имах възможност бих си купила такова нещо.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 549
ако има свободни. пиши на лични интересувам се  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 591
и на мен ми хрумва единствено да се дава под наем за студент - иначе е безумно малко (ние бяхме под наем на 43 кв.м и беше малко, а това ....  #Crazy), но за един човек.... ако имаш възможност, може да се изплати от наема  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 204
за даване под наем е идеално.За ергенско жилище също.

# 8
  • Мнения: 3 453
В момента живеем в такава квартира. Плащаме 150лв. наем.
Тясно е, но двама души могат да живеят спокойно в такова жилище.
Ние вече втора година сме в тази квартира.
Но, след месец с нанасяме в новия си дом, та не мога да не се радвам, че най-после ще живея на по-широко! Peace

# 9
  • Мнения: 8 999
Сега се сещам, че гледах вътрешно оформление за такова студио в някой от последните броеве на "Идеален дом" - страшно красиво и практично беше, но ..... все пак си е жилище за един човек, най-много двама млади.

Общи условия

Активация на акаунт