Fat burning yoga

  • 2 201
  • 19
  •   1
Отговори
Момичета,
някоя от вас ходили на Fat burning yoga. Аз имам DVD-то на една българска треньорка и упражненията много ми харесват, но се чудя дали е по-хубаво да ходиш в група  newsm78.
Някой може ли да разкаже.

# 1
  • Мнения: 3 674
За първи път чувам за такъв вид  yoga... newsm78 Много интересно звучи... Rolling Eyes  Записвам се в темичката ти...и ще я следя с интерес... Peace

# 2
  • Мнения: 4 496
 GrinningНямам време и възможност да ходя в група-причините са очевидни,и търся начин да се занимавам вкъщи.Наистина много се интересувам.Ще споделиш ли от къде си купи dvd-тои как точно се казва? Grinning

# 3
  • Мнения: 3 622
Аз ходя на йога, но дали е Fat burning  newsm78 Мога да попитам следващия път. Каква е разликата?

# 4
  • Мнения: 1 800
Аз имам dvd с такава йога. Преди правех често вкъщи и ми харесваше. Ако ходиш на група е по-лесно да си постоянна Peace.

# 5
  • Мнения: 1 906
И аз за пръв път чувам за такава йога  newsm78 !
Кажи нещо повече, че ми стана много интересно  Laughing .

# 6
  • Мнения: 201
И аз искам да разбера от къде си купи диска? Отдавна се замислям да пробвам йога, но .... с малката ми е толкова трудно, ако трябва да ходя някъде сама. А това е идеално решение Simple Smile

# 7
  • Мнения: 201
Сега виждам има такова нещо в дата бг, но не мога да го изтегля /интернета ни от снощи е мн. скапан/, може вие да пробвате.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какво става с йогата, дайте някой линк насам

# 9
  • Мнения: 1 906
какво става с йогата, дайте някой линк насам
И аз го чакам smile3508 .

# 10
Дискът с fat burning yoga предполагам е на Ива. Тя води групи в тенис клуб Малееви, на сайта има график. Един урок е час и половина, много интензивен, лее се пот, особено през лятото.  Simple Smile Цената беше 4 лева когато последно бях, препоръчвам ви я.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Дискът с fat burning yoga предполагам е на Ива. Тя води групи в тенис клуб Малееви, на сайта има график. Един урок е час и половина, много интензивен, лее се пот, особено през лятото.  Simple Smile Цената беше 4 лева когато последно бях, препоръчвам ви я.
Да,този е диска.И аз го имам.

Упражненията са хубави.
Но в действителност най-добре ще е в група...

Диска се купува отвсякъде,където продават Двд-та по магазините.А може и да се поръча онлайн по книжарниците.

-ето го

# 12
  • Мнения: 4 496
Диска се купува отвсякъде,където продават Двд-та по магазините.А може и да се поръча онлайн по книжарниците.

-ето го

  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
Да точно за този диск говоря.
Много е хубав, но и много тежък за изпълнение. Първите пъти щях да падна от умора и наистина се потиш като в сауна. Иначе след 30-40 мин. като се свестя се чувствам много добре.
Обаче явно в група самия сеанс е по-дълъг, което за мен значи по-труден, а и отнема повече време. Докато се замъкна до Малееви и се върна ще литнат 3 часа. Май добре съм се ориентирала да спортувам в домашни условия. Преди години правех упражненията на Сидни и ми харесваха това обаче е нещо много различно и май по-ефективно. Правила съм около 6 тренировки и чувствам тялото си по-стегнато, а аз този ефект търся.  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 91
ето линк за това, което има в Интернет пространството

http://www.data.bg/f.php?fid=13907568

сега започнах да го свалям, така че не знам все още какво представлява, но звучи много интересно

Общи условия

Активация на акаунт