Хомеопатия или Ксизал?

  • 13 509
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Пак съм в дилема дали да дам на двугодишния си син капки против белтъчна алергия. Предизвиках я с  домашно кисело мляко и доста мед. Мислех си, че е вече голям за белтъчна алергия и смело реших да го направя по-силен с тези домашни храни. Е да, ама не.
Дали тези капки, които педиатърът предписа да пие един месец само ще подтиснат алергията? Дали лекуват? А дали лечението на самата алергия не е точно в това да се подтисне?
Голяма драма, защото си мислех, че само с малко диета и изкуствените млека след това по магазините ще оправят нещата. Но не. Пак пъпки, пак разстроено коремче и т.н. Малкият се тръшка за кисело мляко - толкова обича.
Никога не съм ходила при хомеопат, дали да не пробвам сега?  Моля, посъветвайте ме нещо? Има ли майки, които са водили децата при хомеопат с хранителна алергия и дали е имало полза? Или да давам тия капки....и после пак и след една две години пак и така цял живот. Е може и да го израстне? Ама как да порастне  здраво детето като не мога да му дам кашкавал, мляко, масло, сирене и т.н.?
Виждате, че съм объркана. Не, че не съм давала вече сто пъти Зиртек, но не искам да тръгвам по тоя път с антихистамините.

# 1
  • Мнения: 1 771
Не съм ползвала хомеопатии за алергия, а и нямаме, но моя колежка доста успешно се справя с нейната алергия с хомеопатия. Тя е много доволна от лечението, но нейната алергия не е хранителна.
Чела съм, че има значение какъв е хомеопата. Има два вида.
Успех ти желая и да намериш правилното решение.

# 2
  • Мнения: 1 984
ксизала не изключва хомеопатията, мисля...

# 3
  • Мнения: 1 559
Хомеопатия, класическа хомеопатия.

Не сме лекували алергия, но цялото семейство се лекуваме само с хомеопатия (дребният не е пил други лекарства освен хомеопатични).
Ако искаш, ще те свържа с една приятелка, чието детенце преодоля АБКМ с хомеопатично лечение. Успех!

# 4
  • Мнения: 631
Ксизал е противоалергично лекарство което само поддтиска симтомите и защо толкова дълго е препоръчал да се приема
знам че се взема 10-тина дни понеже е силно и след това се минава на някакво по слабо противоалергично
но определено ксизала ще ви помогне
съветвам те ако детето е със обострени сериозни симтоми да не се преуповаваш на хомеопатията
когато прилагах поддържаща терапия или предпазваш от евентуални алергии като знаеш че е предразположен може би хомеопатия.

Общи условия

Активация на акаунт