лъжичката?

  • 2 351
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
това е, ние сме на 4месеца от седмица се захранваме, усети ли лъжичката избутва всичко заедно с нея. при вас как мина? newsm78

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Rolling EyesСвикна веднага, все пак това е инстинкт!

# 2
  • Мнения: 8 242
Явно ви е рано за захранване..

# 3
  • Мнения: 1 092
Явно ви е рано за захранване..
и аз така мисля smile3521

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Свикна много бързо. Бях взела силиконовата на Чико  Peace

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Веднага свикна. Вече даже отдавна яде всичко с лъжичка, даже и млякото. Peace

# 6
  • Мнения: 1 081
хехе, за мойто няма опция. вече три месеца се зхранваме и още не ще да яде с лъжица  Grinning

# 7
  • Мнения: 4 111
Свикна веднага. Нямаше проблеми. Но не мога да гласувам.  Rolling Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Веднага.Нямаше протести.Беше и дошло времето.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Беше голяма мъка това захранване!Първо-непознат вкус.После непознат инструмент-лъжичката.Бебетата имат много силен инстинкт да избутват с език по-твърдите или гъсти храни от устата си за да се предпазят от задавяне.Свикна за около 3 седмици и месец след това се влюби безпаметно в нея! Laughing Имаше даже доста дълъг период в който се налагаше и водата да му са дава с лъжица,напълно игнорира шишето.

# 10
  • Мнения: 1 986
  Веднага PeaceТова беше в 3-ия месец.

# 11
  • Мнения: 393
Може би бяха нужни седмица и половина, докато започне да харесва лъжичката, но пък после се появи проблемът с новите вкусове. Crazy

# 12
  • Мнения: 4 621
Веднага свикна - още първите 1-2 дни Peace

# 13
  • Мнения: 917
малко е объркваща анкетата - първо си помислих, че питаш за колко време свикна да яде само детето с лъжичка. че да ти отговоря на въпроса: беше голяма мацаница в продължение на седмици, даже по добре се справи, когато вече искаше да яде сама с лъжичка, по малко се цапаше. ама това е положението има си пералня за тая цел. при всяко дете е индивидуално - моето беше така, но гледах другите деца нямаха такива проблеми, а бяха на една възраст и заедно ги захранвахме

# 14
  • Мнения: 5 362
Много бързо свикна с лъжичката.От 3-я месец съм я захранила с плодово пюре,което си ядеше с лъжичка,без проблеми.Никога не е имало плюене,мацаници и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт