Подходящ клуб за 7ми рожден ден в София

  • 4 065
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте!

Необходим ми е съвет...
След месец е рожденният ден на голямата ми дъщеря и вече търся място за детското парти.
Трябва ми клуб, подходящ за по-големи дечица - повечето ще са на 6-7 години. Затова ми се иска партито да е дискотека, игри...или нещо тематично. Освен това ще има и две дребосъчки на 1 и 2 години, така че бих искала и зала за бебешоци да има.

Засега съм се ориентирала към "Двете Феи".
Днес ходих да видя и "Приказка без край", но не ми хареса повече.

Иска ми се да проверя още 1-2 варианта преди да реша..

Моля ви за идеи! Благодаря предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 351
След три дни ще празнуваме в Мики-Маус.Има дискотека и още една стая с топки,пързалки и др.,подходяща за по-малки дечица.Като мине ще дам повече инфо.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Мики-Маус е много хубав клуб - празнували сме досега почти всички РД на дъщеря ми там. Обаче е по-подходящ за по-малки деца. Тази година съм резервирала в Джулиленд - нов клуб с голяма и луксозна зала за игра до пазара Ив. Вазов. За съжаление нямат сайт.

# 3
  • Мнения: 2 211
Знам, че Приказка без край имат зала за деца от 7 год. възраст, но дори не съм стъпвала в нея. Дано някоя от другите мами да даде инфо.

# 4
  • София
  • Мнения: 193
Мики-Маус е много хубав клуб - празнували сме досега почти всички РД на дъщеря ми там. Обаче е по-подходящ за по-малки деца. Тази година съм резервирала в Джулиленд - нов клуб с голяма и луксозна зала за игра до пазара Ив. Вазов. За съжаление нямат сайт.

Лекси,

можеш ли да ми кажеш по-точно къде се намира Джулиленд? Адрес ако имаш ще е страхотно. Мога да отида на място да го видя щом нямат сайт...

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Juliland - ул. Краище, бл. 29, до пазара Иван Вазов, 852 49 52, 888098003 /под колелото на единцата в посока бул. Витоша, в нов, жълтеникав блок/

# 6
  • Мнения: 463
В "Клъц" има интересни тематични партита

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
И ние правихме 7-год. рожден ден на щерката в "Клъц". Доволни сме. Има избор на варианти.

# 8
  • София
  • Мнения: 193
Сърдечно благодаря на всички, които се включиха в темата!  Hug

# 9
  • Мнения: 5 255
...къде се намира Джулиленд? Адрес ако имаш ще е страхотно. Мога да отида на място да го видя щом нямат сайт...
В годишен отпуск са до края на месеца - да не се разхождаш напразно  Wink

# 10
Spored men JULILEND e nai - dobria klub za deza i gorechto go preporuchvam na vsichki maiki. Obslujvaneto e strahotno nivo i detegledachkite suchto.

# 11
JULILEND  e nai  ynikalnia detski zentur v Bulgaria i e na visoko evropeisko nivo. Imahme vuzmojnosta da praznuvame praznika na sina ni i ostanahme ocharovani ot organizaziata i obslujvaneto na zelia ekip. Durja da podchertaia , che sme hora, koito putuvame dosta chesto i imame nabludenia otnosno zentrovete v Evropa  i takova otnochenie i obskujvane ne sme poluchavali dori i v London. Gorechto Vi PREPORUCHVAM DA GO POSETITE.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Чак пък уникален Grinning Да, обстановката е хубава, има много играчки персоналът е любезен, но не е нещо невиждано в България. Да кажем, че има потенциал, но на този етап не бих повторила Wink. Куца анимацията, а забраната за снимане и предлагането на фотограф за 110 лв за 70 снимки, както и предупреждението "който счупи - купи" го поотдалечават от европейското ниво Wink Цените също са височки, но да кажем, че за това всеки сам си преценява.

# 13
  • Мнения: 6 206
Щом сте пообиколили из Европата, тогава знаете, че такова животно там като нашите детски клубове няма... В нашенския им вид къде го видяхте, освен в Гърция, европейското ниво започва от 300-400 кв м нагоре и съвсем различни съоръжения, зали за празнуване и тн т.
Така че в това отношение да говорим за европейско ниво е меко казано смешно.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Останах приятно изненадана от Мак Доналд'с на пл. Славейков.

Общи условия

Активация на акаунт