кърмене и зъбобол

  • 662
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
мъчи ме зъб, предполагам че ще ми правят снимка и ще го вадят , че вече май му е крайно време.
рентгена и упойката отразяват ли се по някакъв начин на кърмата? трябва ли да правя някаква пауза с кърменето след манипулациите?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не и на двата въпроса, проверено Simple Smile Единствено кажи на зъболекаря си, че кърмиш, за да съобрази упойката.

# 2
  • Мнения: 4 546
благодаря   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 932
Малко спам от мен,искам да питам след колко времемога да кърмя безопасно за бебка, след слагане на лекарство в зъб, безарсеново,зъболекаря каза че не е проблем за кърменето, но аз да си попитам?Трябва ли да се ичака определено време час,два знам ли  Tired ooooh!
Извинявам се много на авторката че се намесвам в темата й, просто търсех инфо и тая тема ми излезна от  търсачката, та не искам да пускам нова Blush

# 4
  • Мнения: 5 597
Малко спам от мен,искам да питам след колко времемога да кърмя безопасно за бебка, след слагане на лекарство в зъб, безарсеново,зъболекаря каза че не е проблем за кърменето, но аз да си попитам?Трябва ли да се ичака определено време час,два знам ли  Tired ooooh!
Извинявам се много на авторката че се намесвам в темата й, просто търсех инфо и тая тема ми излезна от  търсачката, та не искам да пускам нова Blush

Кърми спокойно,няма нужда да чакаш! Peace

Общи условия

Активация на акаунт