Стамболийски - увеличаваме се!

  • 7 948
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
                                С Т А М Б О Л И Й С К И



С благодарност на Gepard за заглавието    bouquet

СБОГУВАНЕ

Сезон на бедните и влюбените! Греещ
сезон, в който слънцето е близо!
Сезон, през който мога да живея
с една любов и със едничка риза,
и с малко хляб, и с глътка извор леден!
Не бързай да си ходиш мое лято!
Не бързай да ми кажеш, че съм беден!
Не бързай да ми вземеш красотата!
Почакай! Спри! Без теб ще ми е мъчно!
Макар, че във гръдта ми е наесен
пак ще расте зеленото ти стръкче...
Но аз не ще съм същият, не ще...


Дамян Дамянов


Нашите неповторими дечица:

 Алекс на мама Dori - 16.04.2005г., роден в болница "Шейново"-София
 Никола на мама Nadja77 - 18.07.2006г. и  Стоян - 01.07.2002г., родени във ВМИ - Пловдив
 Рени на мама dimi - 19.02.2002г. , родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
Рада на мама Verdad - 09.04.2002г. и   Ралица - 06.08.1999г., родени в  МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
 Мария на мама bilqna_69 - 12.04.1995г., родена във ВМИ - Пловдив и  Ивелина - 17.03.1991г., родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
 Василена на мама mari_anka - 30.08.2006г., родена в МЦ "Здраве" - Пазарджик и  Мария - 08.05.2002г., родена в МБАЛ "Свети Мина" (Весела) - Пловдив
 Ани на мама djily и  Митко
 Иван и Георги на мама stanka1979, родени на 30.07.2004г. в гр. Пазарджик
 Калоян на мама sleepy
 Юлия на мама Eli83, родена в гр. Пловдив
 Ивайло на мама Viktoria_27, роден на 12.04. 2007г



Заповядайте!
И нека ни е на късмет!




Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 21:26 от mari_anka

# 1
  • Мнения: 2 476
Пу първа!

 кЪде сте поспаланки! Flutter
Кафееее 

# 2
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Тука сме!
 Благодаря на mari_anka за новата темичка! Даваш ли уроци, че с това качване на снимки, децата вече ми се смеят  Embarassed
 Ели, теб май не те оставят да си поспиш много  Wink  Благодаря за хубавото кафе, то сега трябва и за цигари да тичам. Ако предложението за мидите важи още, ще се възползвам.Имах едни ситнички, но ги сложих на свещите.
 Хубав ден на всички!
 

# 3
  • Мнения: 26
Да се отбележа и аз. Благодаря за заглавието. Как можа да я сложиш тази кака на първа страница. Сега се отнасям в посока морето. Laughing
Eli83 - Много си ми позната по физиономия. Познавам те от някаде, ама пуста памет много къса.

# 4
  • Мнения: 2 476
Гепрад все пак съм живяла 15 години в Стамболийски,може да сме се засичали нейде! newsm78

Билянка ще ти събера,утре уж тръгваме,даже багажа е готов и чакаме татито да реши!Ако ме няма да знаете че не съм тук! Sunglasses

Бай за сега! Hug

# 5
  • Мнения: 891
Здравейте  Laughing

mari_anka поздравления за хубавата темичка, която си ни спретнала.   bouquet
Ти си злато !  newsm51
Тази тема коя подред е вече ? 3-та или 4-та ?

Днес stanka мина през търговския център. Каза, че ще бъде 1 седмица в града.
Та да знаете.....
Ако искате можем да се съберем   cheers

 

# 6
  • Мнения: 4 451
Хайде на купонааааа! newsm68 А Gepard, дали ще ни кавалерства? Flutter
Специално за него е каката и морето, че по-често да посещава темата. Laughing
dimi, и аз се чудих коя по-ред е тази тема и не можах да го измисля. newsm78

# 7
  • Мнения: 4 451
Билянка, за картинките, давам уроци на ЛС. Wink

# 8
  • Мнения: 4 451
Така, така Gepard, постоя 1ч. тук и не стига, че думичка не написа, ами взе че се изниза по терлици. Crossing Arms

# 9
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Ели, тъкмо щях да ти предложа утре  да черпиш една гинко билоба (вместо кафе) Gepard, и ти заминаваш  Wink
 mari_anka, ако знаеш каква заспала ученичка на тема техника съм  ooooh!

# 10
  • Мнения: 4 451
Ааа, Билянка, ще се справиш. Вече няколко момичета от форума съм научила да слагат картинки с обяснения на ЛС, няма начин да не се научиш и ти. А и мен съфорумка ме е учила. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 676
       Привет и от нас в новата темичка

  Марианка, поздравление за темичката  . Мисля, че познавам учителката-съфорумка  Mr. Green.
 Gepard, на теб също бравос за заглавието
 Ели, хайде утре да си печете дупетата и слънчеви дни . Юли сигурно ще е доволна от моренцето  Party. Първо ли и е  Thinking
 Билянка, снощи спретнах баничката   chef. Мъжът ми я хареса  Hug. Само, че по-шербетова ще я направя следващия път  Laughing.

  Много усмивки и с пожелания за бързо изписване на темичката    typeuu  typeuu
 

# 12
  • Мнения: 1 065
Поздравления и от мен за mari-anka,  bouquetчудесно начало!
Поетична душа си ни ти,миналия път Петя,сега Дамян Дамянов-все култови имена за мен, чиито стихове толкова много обичам ,но и от доста години не съм преглеждала.А преди години не само четях ,но и пишех стихове,но ,,минало -бешело".Сегашното монотонно ежедневие трудно ме настройва за поезия.
Билянка и на мен ми е нужно обучение за качване на снимки и картинки.Уж ми е ясно принципно как става ,но съм правила няколко опита и все не се получава,а ме е срам повече да питам ,че ме бъзикат  smile3518
Ели,приятно изкарване на моренцето.  sport027Аз тази година ходих още през юни и то с триста зора ,защото моят мъж хич не обича слънце и през цялото време се крие под чадъра  grinning039
За сметка на него аз мога да стоя цяло лято от сутрин до вечер на плажа и няма да ми омръзне.
Dori,кажете и на мен за тази баница,нищо,че ,,все съм гладна и дебела".Много обичам тестяно и сладко,за разлика от домочадието,а цял живот говоря за диети и отслабване.Но пък по -добре сити и доволни,отколкото гладни и изнервени

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 17:26 от djily

# 13
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Dori, рецептата е от новия рецептурник. В него са намалени мазнините и захарта, че нали са мноооого вредни.Тук мога да изтъкна сентенцията на свеки за отглеждане на момченца  Mr. Green
 "Момченцата обичат по-сладичко, по-мазничко и по-топличко!"
   smile3532
 Това у нас си е направо поговорка  Joy Ти май ще ме подкукоросаш и аз да я спретна.Браво на теб,аз гледам в жегите да не пускам много фурната. Ще пуснеш ли рецептата на djily, да не я приписвам пак?
djily, налага се да изнудвам щерката  Embarassed, когато имам нужда от снимка или картинка. За морето -моят мъж се завива с хавлия през главата и си отспива здраво!

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 17:09 от bilqna_69

# 14
  • Мнения: 1 065
Сега прочетох края на старата тема.
Мari-anka,това ,което си писала ,че моста ще е готов на 23 септември се отнася за моста при Полатово ,нали?Ако е истина е чудесна новина,че ни писна да минаваме по едни разбити пътища и през всичката цигания след Пазарджик

Общи условия

Активация на акаунт