Big Brother 2007год. ????????

  • 2 977
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Тази година ще се излъчва ли Биг Брадър ?Някой знае ли нещо ?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 817
Ще се излъчва друго риалити - Островът на изкушенията

# 2
  • Мнения: 5 462
Ще се излъчва друго риалити - Островът на изкушенията
За това реалити знам , но няма ли да се излъчва Биг брадър ??????????

# 3
  • Мнения: 663
Не в почивка е.

# 4
  • Мнения: 5 462
Ееееееее стига бе .............!!!!!!!!!! Щоооооооо ?????????

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
Ще ти липсва ли?

# 6
  • Мнения: 5 462
Да , на мен си ми харесва ................Надявах се и тази година да го излъчват , ноооооо от никъде няма инфо .

# 7
  • Мнения: 3 622
Ще се излъчва друго риалити - Островът на изкушенията
За това реалити знам , но няма ли да се излъчва Биг брадър ??????????

Тази есен Биг Брадър е заменен с Острова на изкушенията, а Брадърите ще ги гладаме май чак на пролет

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Откъде да го излъчат? Нали събориха къщата.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Откъде да го излъчат? Нали събориха къщата.
Доколкото знам договора им за наема на земята в Бояна е приключил,затова.И са купили зема в Равно поле да си построят нова къща на собствен терен.Това са клюки от форума.

# 10
  • Мнения: 5 622
Ееееееее стига бе .............!!!!!!!!!! Щоооооооо ?????????


Хехе..ми на всички ще ни липсва  Crazy Какви коментари само бяха..Да не говорим какво ставаше около първото предаване- влизането на участниците и коментирането им тук, във форума....Не можеш 10 часа да си публикуваш отговора...  Crazy

Сега смятам, че ще е същото с участниците в Острова де...Няма да се налага да плачем много. Надявам се  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 11 607
Хехе..ми на всички ще ни липсва  Crazy Какви коментари само бяха..Да не говорим какво ставаше около първото предаване- влизането на участниците и коментирането им тук, във форума....Не можеш 10 часа да си публикуваш отговора...  Crazy

 newsm45 newsm45 newsm45докато си публикуваш мнението...хоп открила се нова тема,че старата е станала  100 страници най-малко! А що пък открити, скрити, гости и пр. потребители бяхме в една тема........Ех, спомени, спомени.......

Сега ще се спасяваме от пълна промяна на острова на изкушенията! Дано ни е интересно и весело както бе в ББ!!!!!

# 12
  • Мнения: 2 891
Ооооооо, Островът ще е по-забавен. И без това интригите в ББ бяха на любовно-сексуална тематика  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 462
Хехе..ми на всички ще ни липсва  Crazy Какви коментари само бяха..Да не говорим какво ставаше около първото предаване- влизането на участниците и коментирането им тук, във форума....Не можеш 10 часа да си публикуваш отговора...  Crazy

 newsm45 newsm45 newsm45докато си публикуваш мнението...хоп открила се нова тема,че старата е станала  100 страници най-малко! А що пък открити, скрити, гости и пр. потребители бяхме в една тема........Ех, спомени, спомени.......

Сега ще се спасяваме от пълна промяна на острова на изкушенията! Дано ни е интересно и весело както бе в ББ!!!!!
А колко народ се кълнеше че няма да гледа ББ , после пък по 1000 страници изписани.....  hahaha hahaha Joy Joy
Интересно как го коментираха след като уж никой не го следеше............. Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 5 622
Аз миналата година цяло лято чаках да дойде есента, че да почне ББ и да стане малко по-весело в клюкарника. Че беше страшна скука по едно време(както и сега де..)

Но наистина се надявам, че няма да има по какво да тъжим, още повече, че Островът пак е на сексуално-любовна тематика и ще има какво да се обсъжда   newsm48

А кога почва тоя сотров, бай дъ уей?  Thinking

Ами Пълна промяна?(и това ли ще следим и ще има тема или?)

Общи условия

Активация на акаунт