Майки от Владиславово

  • 1 256
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
ако има майки от  кв.Владиславово,нека пишат къде излизат с бебоците,вземат ли им от кухнята храна,кои ясли и градини предпочитат в района и други такива,можем да си поговорим за колността и отглежданите в нея деца.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравей, аз съм бъдещо майче:) Живеем в кайсиева-224.ти къде си? Може да се видим някой ден на кафе

# 2
  • Мнения: 28
здлавей, радвам се,че пишеш,аз съм в 407 блок над поликлиниката,ще се радвам наистина да се видим.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Не мислех че може да има и други мами от Владиславово  Heart Eyes
Аз съм в 21 бл. Малката ходи на ясла в Маргаритка. Доволни сме ама точно сега има сумати болести и смятам да я пратя за малко на бабин дом...

# 4
  • Мнения: 844
Влезнах от любопитство в темичката. И аз живеех във Владилавово, ама продадохме апартамента и сега сме във Възраждане (много гаден квартал, хич не ми харесва).На разходка ходех в парка под пощата, на кухня в Поликлиниката, а на градина в "Първи юни". От всико бях доволна, само градината тука - "Звънче" е по-добра. Оказа се, че е екоградина и една от престижните, а ми е на няколко метра от дома.Май само това му е хубавото на квартала.

# 5
  • Мнения: 1 581
Искам да ви пратя поздрави от далече  Simple Smile
Лятото, като си дойдем, ще се присъединим към вас. Нашите са в 401 бл., до училище "Ал. Константинов."
Иначе миналото лято ходехме в Пикадили на малката площадка и имаше едни люлки зад спирката на пазара - посока центъра.

Общи условия

Активация на акаунт