На ясла - от кога ?

  • 803
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте мами!
Интересно ми е да разбера на каква възраст  Вашите деца тръгнаха на детска ясла или от кога планирате да тръгнат, или сте решили да пропуснете яслата и да тръгнат на детска градина ?... Бързо ли се адаптираха децата Ви към новата среда? Боледуваха ли често?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери тръгна на 1г и 7м.За един месец не можа да се адаптира.На всичкото отгоре се разболя и бяхме в болница.Спрях я,но след 3 седмици пак ще се пробваме/трябва да се работи  Sad/.

# 2
  • Мнения: 438
Решила съм да го давам на 2. Пък ще видим.. Confused

# 3
  • Мнения: 169
Няма изобщо да го пращаме на ясла, гледаме си ги ние и сме убедени, че такова малко дете има нужда преди всичко от родителите си.

А относно общуването с други деца - деца има не само в яслите  Peace

# 4
  • Мнения: 3 069
Няма изобщо да го пращаме на ясла, гледаме си ги ние и сме убедени, че такова малко дете има нужда преди всичко от родителите си.

А относно общуването с други деца - деца има не само в яслите  Peace

Подкрепям постинга на Анджи!
И аз съм противник на яслите и градината но много добре разбирам, че има мами които не могат да си позволят да си останат в къщи.Наистина трябва да се работи.

# 5
  • Мнения: 603
Решила съм да го давам на 2. Пък ще видим.. Confused

И аз така.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Дъщеря ми тръгна на ясла на 1.3г. Адаптира се за около две седмици.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
На 1г и 8месеца тръгна, много му хареса там, не е боледувал.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 246
Синът ми тръгна на 1г5м, адаптира се за около седмица.
Според мен е най-добре, ако може мама да седи в къщи 2 г., но ми се наложи да тръгна на работа. Сега сме решили да направим всичко възможно да не работя поне 2 год.

# 9
  • Мнения: 1 897
На нас ни предстои скоро-може би тогава ще е на година и 5(6) месеца.Не ми се иска да се разделям с него още, но се налага да се върна на работа.
Контактен е и се надявам да се адаптира бързо. Ако и не боледува-всичко ще е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт