мъжът - инат

  • 6 016
  • 53
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 672
какво да правим когато мъжът до нас е най-големия инат? когато нещо не е  по неговата отказва да говори, изключва си телефона.....държи се като дете? споделете моля Ви, ако имате такива проблеми, защото при мен положението не е добре. как се изкоренява мъжкия инат ?

# 1
# 2
  • Мнения: 589
За съжаление,не се изкоренява...Дори по-лошо става Sad

# 3
  • Мнения: 1 744
с мнооооооого търпение, все ще му омръзне да се инати Peace

# 4
  • Мнения: 2 336
И аз нямам отговор на този въпрос.
Иначе бих казала - Со кротце, со благо и со малко кютек.  Joy

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
никак!


# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Железни нерви си трябват, до характер си е, не мисля, че е нещо, което се променя.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
само с добро ....  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 685
Да не е зодия овен  newsm78
Иначе народа го е казал "каквото повикало-такова се обадило"-така че пробвай,действай Twisted Evil-може и да проработи "системата" #2gunfire

# 9
  • Мнения: 2 197
Ами много добре действа да му отговориш със същото. Като се посърдите две седмици ще се замисли как се държи. Иначе за мъжете-овни аз имам желязна система : казваш им обратното на това, което трябва да се направи и щастливо получаваш желаното. Действа безотказно - майка ми и баща ми са Овни имала съм и 12 години гадже Овен.
Ама това с телефона и цупенето просто май е признак на незрялост. Лошото е, че някои хора никога не порастват.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 672
Да не е зодия овен  newsm78
Иначе народа го е казал "каквото повикало-такова се обадило"-така че пробвай,действай Twisted Evil-може и да проработи "системата" #2gunfire


как позна че е овен ?  hahaha

# 11
  • Мнения: 223
аз съм по-голям инат и от него,но чак да си изключвам телефона...аз просто млъквам и докато не ми мине нищо неможе да ме накара да проговоря,трудно бибило и някой да ме промени!Съпруга ми обаче може и да промени малко от ината си,ама вълка козината си мени,а нрава НЕ!

# 12
  • Мнения: 6 991
О, имала съм двама. Единият близнаци, другият овен.
Като ми писна от тия истории, ги зарязах. Единия две години търпях, другия 9 месеца. Не намерих друг начин да се справя Laughing
Сегашният не проявява тъп инат. Има неща, за които се инати, но обикновено е прав.

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С пълен непукизъм, граничещ с дебилизъм.

# 14
  • London, baby
  • Мнения: 800
Моят приятел също много се инати, но оправия няма..осъзнава го, и въпреки това се гордее с това, че се инати. Много тъжно  Cry

Общи условия

Активация на акаунт