Секс - до кога?

  • 2 388
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Здравейте мами Simple Smile
ще питам вас че от доки се смущавам Embarassed
Въпроса ми е като сме бременни има ли ограничения до кога да се прави секс? Че нещо напоследък се притеснявам да не навредим на бебо или да не се обърка нещо и да родя преждевременно  Embarassed
Може и да задавам глупав въпрос ама няма кой да питам освен вас:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 974
Ако се чустваш добре и няма противопоакзания от Доктора не се притеснявай. Карайте го по лекичко, разбира се.
В последните 2-3 седмица мисля, че наистина може да предизвика разждане. Знам че на преносващи мами им го препоръчват.
Всичко си зависи от теб, ако много се притесняваш, спрете го за известно време.
Успех и леко раждане!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 081
Докато се чувстваш добре, по-принцип. Ако не си проблемна няма никакъв проблем да си правиш секс до края, дори помага по-лесно да се роди. Успех и леко раждане!

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
всичко е според-зависи. Не мога да дам еднозначно мнение, защото за нас секса беше ТАБУ още от самото начало. Ако всичко е наред... предполагам секса не е проблем. Чувала съм че през последния месец на бременността е по добре да се въздържате, въпреки че имам приятели, които си имаха редовен сексуален живот до ден преди раждането. Мисля си че наблюдаващия те лекар може да ти каже най добре. Все пак той е наясно с цялата ти бременност.
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 092
при първата ми бременност - секс до последно Peace,при втората- никакъв секс Mr. Green - така,че всичко зависи от това как се чувстваш и дали имаш препоръки от доки да се пазиш  bouquet

# 5
  • Мнения: 207
Ако се чувстваш добре няма проблем, но като влезеш в деветия месец по добре спрете Simple Smile

# 6
  • Мнения: 985
Ако се чувстваш добре няма проблем, но като влезеш в деветия месец по добре спрете Simple Smile
защо да спира в 9-тия?newsm78В 9-тия даже е препоръчително. Peace Ние правихме до последно и дъщеря ми се роди 15 дни преди термин и мисля,че заслугата е изцяло на мъжо. Mr. Green

# 7
  • Мнения: X
Ако нямаш проблемна бременност  и имаш желание , можеш до последно да правиш секс.
Най-добре се консултирай с наблюдаващият те лекар.

# 8
  • Мнения: 1 672
ами ако се чувстваш добре няма проблем да правите.Аз нямах проблеми и почти до края на бре,енността без последната седмица сме правили



# 9
  • София
  • Мнения: 1 555
Щом лекарят не е казал нищо няма проблем. Иначе наистина в 9 месец е препоръчително, даже както нас ни учеха на лекциите на 9 месеца: "3 седмици преди термин секс всеки ден с еякулация вътре".  Mr. Green Спермата ще подготви шийката на матката. Така че давайте...Simple Smile))

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Щом лекарят не е казал нищо няма проблем. Иначе наистина в 9 месец е препоръчително
Peace

# 11
  • Мнения: 288
Ако всичко е наред и се чувстваш добре , може да правиш секс до последно

# 12
  • Мнения: 2 100
"3 седмици преди термин секс всеки ден с еякулация вътре".  Mr. Green

Ивоооон, разби ме отвсякъде  Joy Joy Joy

Ако всичко е наред и се чувстваш добре , може да правиш секс до последно

 Peace Но разбира се нежно! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 288
Ами разбира се, няма как да забременееш, нали? Joy hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 4 587
До последно правихме секс.
Накрая преносих 6 дена и родих със секцио по преценка на лекарите, но това е друга тема.
Леко раждане! Hug

Общи условия

Активация на акаунт