Подготовка за Новата Учебна Година.....

  • 2 348
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Скъпи мами...започнахте ли с подготовката на вашите ученици за 15.09.? Спортни екипи, маратонки, тетрадки...?????Имате ли нещо от миналата година....

Аз така както гледам - от миналата нищо няма да ползвам...Всичко ни е омаляло, краката пораснали...Май само със старите раници ще си бъдем......Чудя се на второкласничката дали да и купим мобилен апарат....

Предпочитам от по-рано да започна с подготовкатаза да избегна трескавото пазаруване точно около 15.09...А и май тогава понякога цените леко се повишават и избора става по-малък,защото има по-голямо търсене....

Вече имаме спортни екипи, май за първият учебен ден няма да купумам нещо по-специално като дрехи, ще си караме с каквито имаме......Май само за първи клас е по-специалната подготовка на дрехите.....

Ние всяка година купуваме разните му там консумативи - моливи, линийки, триъгълници и все нямаме такива! Ужас! Още първият месец сме ги загубили.....

Кажете някоя хитринка при подготвянето на учениците ви......

Сещам се за един виц....Две майки се срещат и едната пита другата:
- Вие готови ли сте за учебната година?
- Почти! Остава да прочета Под игото и съм напълно готова!

# 1
  • Мнения: 2 700
Имам някаква готовност, защото заедно със списъка за книги за лятото ни дадоха и списък какви помагала и тетрадки ще са нужни. Та когато ги купувах, купих и тетрадките.
Дрехите не ги броя като подготовка за училище.
Спортният екип ще го ползва и тази година (миналата й беше дълъг и й го бях подгънала).
Чантата е налична (имаме избор откъм цветове и форми даже).
А за консумативите, сигурно пак ще купуваме, въпреки че по брой могат да са достатъчни за целия клас. Mr. Green
Така или иначе, треска не ни тресе...

# 2
  • Мнения: 3 622
Прегледах гардероба на моя син и определено има нужда от някой нови неща. Учебните помагала, като тетрадки, моливи, линии и тем подобни също още не съм купувала, но по принцип смятам да то направя най късно до другата седмица. Гледам да не чакам последния момент

# 3
  • Мнения: 998
Май след първи клас само раницата ни е оцеляла. И то само, ако си затворя едното око Sunglasses
Несесерът ни е още съвсем в ред също, но пък се оказа малък за всички цветове моливи и флумастери. Чудя се дали да го сменяме или пак да ги носим отделно.
Не ми се мисли за останалото пазаруване. Сумите ме ужасяват. А и време няма да имам, че се прибираме в София чак на 10.09. Моля Ви, споделете откъде пазарувате дрехи и обувки за момченцата ( моят е на 8г). Поне да знам, къде да отида направо да купувам.

# 4
  • Мнения: 25 558
Само със задължителната литература съм готова - всичко съм чела, когато е трябвало.  Mr. Green
Ученика още не сме почнали да го стягаме. А ще е от-до, като се почне от бельото, та до раницата.  Tired

# 5
  • София
  • Мнения: 351
Само раницата е що годе прилична,а за другите консумативи тия дни трябва да се организираме,че време не остана.А дрехите-не знам!За момчета няма никакъв избор.Ужас!Иначе и ние сме от бельото та до обувките. ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
Мразя пазаруването. Особено за учебната година и по празници.
Тълпите изнервени хора и боклуците по магазините ме влудяват в тези периоди.

# 7
  • Мнения: 151
Ох, болна тема. Почти всичко от гардероба трябва да се смени. Засега само раница съм купила. И малко помагала за училище - тетрадки, сборници. Тепърва ми предстои голямо пазаруване.  Sad

# 8
# 9
  • Мнения: 11 607

Извинянам  се много, но аз съм пуснала тема с подобна проблематика по-рано от посочената...Макар и с около час и нещо.....

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Учудващо спокойна съм засега. Дрехи почти имаме от пролетта. Обувки купих. Пособия ще оставя на баща му, че той е търговец и не е проблем да му поръчаме от каквото има нужда. Учебни тетрадки и сборници ще купува класната, само сме дали пари още в края на учебната година. Раница май ще купувам, защото неговата макар и здрава, била за първолаци, а той вече е голям третокласник Rolling Eyes
Питаш за хитринка - аз действам така: когато има нужда от нещо - излизам и купувам(или поръчвам на баща му да донесе). Не се презареждам с нищо предварително.

# 11
  • Мнения: 1 568
Ние ще сме първи клас,искам да питам по-официално ли да го облека или ...??? newsm78

# 12
  • Мнения: 11 607
Ние ще сме първи клас,искам да питам по-официално ли да го облека или ...??? newsm78

Направи го неотразим като човека от подписа ти!

# 13
  • Мнения: 1 568
Така ще бъде! bowuu
Но дали да наблегна на официалният елемент или  дънки и гел в косата hahaha
Искам да направи добро впечатление,ако е по-моят вкус,ще е официален!

# 14
  • Мнения: 1 568
Ние ще сме първи клас,искам да питам по-официално ли да го облека или ...??? newsm78

Направи го неотразим като човека от подписа ти!


Не бях заглеждала Гарсия тия дни,разбрах-официален! Joy

Общи условия

Активация на акаунт