Анкета за летния вирус

  • 875
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Пускам тази анкета, защото както вече писах и моето детенце се тръшна...  Sad
Чувам различни неща за вируса /ясно е, че всичко е индивидуално/, но горе-долу да знам какво да очаквам - за колко време отминава?

# 1
  • Мнения: 2 005
Първо минахме тоя вирус с повръщането и разстройството два пъти #Crazy #Crazy #CrazyТой ни държа една седмица и отминава Rolling Eyes Сега пък имало друг и е много коварен с висока температура и зачервено гърло #Cussing out Три дни поддържахме 40 градуса и като ни изписаха антибиотика постепенно я свалихме, но сега пък взе да кашли Rolling EyesНаправо ще се побъркам, да не е вече с бронхит, преди няколко дни ни прегледа Педито и каза , че дробчетата му са чисти newsm78 Този вирус е кошмарен Whistling Пазете се Naughty

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Върлуват различни вируси. Дъщеря ми прихвана два, началото на юли изкара тоя с температура/много висока/, повръщане и разстройство едновременно, оправи се напълно за 5 дни, месец по-късно само темп. и разстройство, мина за два дена.

# 3
  • Мнения: 27 524
Върлуват различни вируси.

Точно  Peace
И двата вида, които ни нападнаха, не бяха под 5 дни  Peace

# 4
  • Мнения: 984
първо го искараха и двете деца, но само повръщане, не подействаха сиропи и свещички и влязохме в болница на системи, след 6 часа вливане станаха и си тръгнаха все едно нищо им нямаше/и при двете се наложи системи/. След това и аз се тръшнах, но с всички екстри и тъй като бяхме на море предпочетох и аз да вляза за ситема/за да се оправя по-бързо/ и след 4 часа бях като новоизлюпена

# 5
  • Мнения: 7 201
за колко време отминава?
При нас беше 7 дни-само с еднократно повръщане,но разстройството беше през цялото време.Без Т.

# 6
  • Мнения: 2 197
Според мен анкетата е безсмислена, защото първо не може да се докаже, че вируса е един и същ (дори дали всъщност е вирус, а не някаква "проста" настинка при тези температурни скокове).
"Нашия" вирус беше съпроводен с разстройство и температура. Без хрема, кашлица и др. под. След 3 дози първия ден и 2 на втория Панадол (предписан от мен) дъщеря ми забрави за "вируса".

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Според мен анкетата е безсмислена, защото първо не може да се докаже, че вируса е един и същ (дори дали всъщност е вирус, а не някаква "проста" настинка при тези температурни скокове).


Няма такава болест - настинка.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Точно така няма болест настинка.При настинка защитните сили на организма намаляват и така погълнатите вируси започват да се размножават по бързо в организма и се разболяваме.

# 9
  • Мнения: 47 963
при нас мина за повече от 5 дни, по-точно над 12-14 дни беше острият период при малкия
при мен- 1 ден
при дъщеря ми- около 2-3 дни

Общи условия

Активация на акаунт