Често кихане

  • 3 624
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
моето бебе е на 2 месеца и 20 дни и доста често киха.
Както и често хълца.
Въпросът ми е и вашите ли бебенца често кихат?

Мерси Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 7 723
Мойте и двете кихаха и хълцата много на тая възраст! Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 857
И моето бебче много често хълца и киха. Някъде бях чела, че е напълно нормално бебетата да хълцат, особено, когата са преяли и да кихат за да си почистят носленцата. Постоянно ми се налага да обяснявам на бабите, че кихането не означава, че на бебето му е студено и не е нужно всеки път, когато кихне да търчат да го обличат и завиват Crazy 

# 3
  • Мнения: 486
И моето бебче много често хълца и киха. Някъде бях чела, че е напълно нормално бебетата да хълцат, особено, когата са преяли и да кихат за да си почистят носленцата. Постоянно ми се налага да обяснявам на бабите, че кихането не означава, че на бебето му е студено и не е нужно всеки път, когато кихне да търчат да го обличат и завиват Crazy 

 И ние сме така  newsm10

# 4
  • Мнения: 1 092
и ние, и ние Joy кихаме ,хълцаме - страшна работа,между другото малкия хълцаше много докато ми беше в корема smile3503

# 5
  • Мнения: 6 608
И ни бяхме така Hug

# 6
  • Мнения: 2 005
И при нас беше това нормално Peace

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 038
Нормално е. Само да имаше кой да  набие в главите на бабите, че детето не е простинало  #Crazy

# 8
  • Мнения: 1 596
Благодаря,
успокоих се Simple Smile

# 9
  • Мнения: 311
Да и киха и хълца.

# 10
  • Мнения: 985
киха,хълца,пръцка-както дойде Peace

# 11
  • Мнения: 4 784
Много кихаше. Мисля че може да е от омекотителя, който използвах. Беше доста ароматен.

# 12
  • Мнения: 1 568
Мойте и двете кихаха и хълцата много на тая възраст! Simple Smile


А за хълцането не искам да си спомням! Чак съм ревала!

# 13
  • Мнения: 3 069
Това, че киха е добре.
Така си прочиства лигавицата.
Хубаво е да му впръскваш поне един път на ден и Стеримар.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Голямо хълцане и при нас беше.Кихаше много също,все ми се струваше,че вероятно се разболява. Laughing Почиствам му и досега нослето със Стеримар.

Общи условия

Активация на акаунт