Към Варненските майки - изчезнали деца?

  • 1 223
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 966
Реших да пусна тази тема, след като прочетох другата за странните индивиди, които снимат с фотоапарати чужди деца: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215676.0 защото съвсем ме хвана страх.
Във Варна от няколко дни се говори за човека с пружините и за изчезнали деца и едно убито дете от ромски произход. Не съм гледала новините, но една комшийка ми каза, че по ефирната ТВ Варна са съобщили нещо, но какво точно и кога не знам. Порових в интернет и открих, макар и оскъдна, но все пак някаква информация за човека с пружините, но нищо за изчезнали деца. Не знам дали това е вярно или не, но доста нашумяла тема е в квартала. Ако е истина, защо властите го крият?
Варненски мами, не сте ли чули нещо? Верни ли са тези слухове или е някаква тъпа клюка - надявам се да е това, но.. Ако някой има някаква информация нека пише. И си пазете децата. Аз моето до онзи ден го пусках самичко до магазина, но вече не, плътно с мен.
Надявам се да се разбере дали това е истина, в какви размери е, и че полицията ще си свърши работата както трябва.

P.S. За първи път пускам тема и ако не съм направила нещо както трябва, моля да ме извините.

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
О,ужас Shocked.Аз нищо не съм чувала,ще следя темата с интерес.Дано да е само някакъв слух Praynig

# 2
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Градски легенди.
Няма изчезнали деца. Понеже е лято и някои хлапета тръгват нанякъде без да се обадят, родителите се тревожат, отиват в полицията, оказва се после, че децата са се разходили до някое село, до приятели или друго, но изчезнали деца и това в множ.число - не.
За "нощния дух" - писаха вече няколко местни вестника, но някой да го е видял лично и да може да го опише - също не. Разказаните истории по градинките се украсяват и видоизменят. Чукал по прозорците, скачал, изчезвал, веднъж бил с чаршаф, веднъж с шлифер, имал брада и дълга коса, бил с гола глава...такива работи.

# 3
  • Мнения: 3 622
Сега за първи път чувам за този "нощен дух"   newsm78
Ще следа темат

# 4
  • Варна
  • Мнения: 966
Diki става въпрос за малки деца 4-6 год. до какво село ще тръгнат сами. Те играят пред блока. Да не ти кажа, че една от версиите е, че са спрели черни коли /не знам колко на брой/ и са взели 2 деца - това ми казаха, че станало пред хранителен магазин.
Надявам се все пак наистина да са градски легенди, но все пак да бъдем внимателни и ако някой чуе нещо да пише, че наистина си е страшно.

# 5
  • Мнения: 599
Не съм чула,а и не ми се вярва.Няма как да го кажат по ефирната и да не гръмнат големите медии.Такова нещо не може да се скрие.Най-малкото родителите ще вдигнат врява по телевизиите.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Дано да са само градски легенди.
Кой пуска 4-годишно дете да играе само пред блока?

# 7
  • Мнения: 263
Дано да са само градски легенди.
Кой пуска 4-годишно дете да играе само пред блока?
И аз това се чудя. Поне на 7 трябва да е според мен детето, че да се пуска само и то пак трябва да има контрол. А пък да са станали отвличания на деца и никъде да не се съобщава. Ако имаше нещо такова щяха да гръмнат всички медии.

# 8
  • Мнения: 503
...От ромските махали. Скоро имаше тема в Клюкарника по този въпрос.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 966
Ох, момичета започвате да ме оспокоявате. Щом никой до сега в темата не е чул нищо, значи наистина са градски легенди или може би квартални клюки. Наистина се радвам ако е така.

Общи условия

Активация на акаунт