ДОБЬР ГЕНЕКОЛОГ ПЛЕВЕН

  • 1 321
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
ЗА пьрвото дете бях при др.Пенков сега за второто пак сьм при него.Идете и вие няма да сьжалявате повярваите.Мед.центьр ХЕРА

# 1
  • Мнения: 274
темата ти е за здравния, там имаш по-голям шанс за отговор

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
ГЕНЕКОЛОГ  ooooh! ooooh! ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 453
Д-р Веселин Пенков е чудесен специалист и добър човек. Със съпруга ми го уважаваме и ценим безкрайно. Той ни подкрепя през цялото време до сега. Надяваме се скоро с негова помощ да се сбъдне мечтата ни. Радваме се, че попаднахме на добър професионалист! Искрено му благодарим за всичко, което направи за нас до сега, а то не е никак малко!
Препоръчвам го на всички!

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 01:29 от _Hope_

# 4
  • Мнения: 82
От бьрзане збьрках но не е фатално нали имах преджид ГИНЕКОЛОГ

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пиши по-бавно, за да не Збъркваш всеки път  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 82
не е толкова важно аз искам да дам сьвет а не да се заяждам с хората Hug

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Съжалявам, аз не се заяждам   bouquet
Професионално изкривяване  Mr. Green

# 8
# 9
Аз съм от Велико Търново,но ходех при д-р Веселин Пенков-препоръчвам ви го най-горещо.Благодарение на него си имаме най-прекрасното същество на света-Златимира.Страхотен човек,отличен специалист.

                                                    
                                Благодаря Ви д-р Пенков,че oсъществихте мечтата ми!
                                                                         Иванка-Велико Търново      

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Благодаря има и по-добри Peace
Правописа ти е ужасен NaughtyЧовек,който пише така неграмотно не може да ме убеди в каквото и да било!

# 11
  • Мнения: 82
SISKA79 не си ти тази която ще реши дали да ми се вярва или не само си споделям мнението за този лекар който иска може да провери.А на теб ще ти кажа едно може правописа ми да е ужасен но ТВОЕТО ВЪЗПИТАНИЕ Е НА  newsm11

Общи условия

Активация на акаунт