Фоликулометрия в Пловдив-къде?

  • 1 680
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 382
Моля,препоръчайте ми лекар за фоликулометрия ,но ми кажете и как са ви я правили,защото моята се изразяваше в следното:
-преглед с ехограф на 7-8 ден от цикъла-всичко е наред,няма задържани фоликули от предишния месец
-преглед с ехограф на 17-18 ден-всичко е ок,имало е овулация.
Много съм щастлива,че съм имала овулация,но как да разбера между 7 и 18 ден кога е събитието?

# 1
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Имаш ли възможност за частен прием?

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 20:34 от Шехи

# 2
  • Мнения: 728
Бих ти препоръчала д-р Даскалов-работи в Медикус Алфа,но само частен прием

# 3
  • Мнения: 2 382
Няма проблем за частен прием.Никога не съм ходила на гинеколог към ЗК,но искам впечатления от някой,който наистина е правил това изследване,защото това,което ви описах не ми прилича на фоликулометрия,да не говорим,че ми предписаха клостилбегит ей така,за всеки случай ,без да е проверена проходимостта на тръбите,и то гинеколог,който е с много голям авторитет в града Sad
А,съгласете се ,че е глупаво да се пътува всеки ден до София за една фоликулометрия. Sad

# 4
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Препоръчвам ти проф. Недева. Шеф на клиниката по "Рентгенология  и образна диагностика "в Му Пловдив. Много добър ехографист.  Работи в  един медицински център на ул" В. Априлов". Намира се между кино "Г. Милев "  и държавна болница.Не си спомням името му, дано се включат пловдивски мами.

# 5
  • Мнения: 728
Не си спомням много точно на кои дни ме  е преглеждал док.,но по спомени:
-първи преглед-2-4дена след цикъл да се види дали не е останал не спукан фоликул
-2-ри преглед-10-11-12 ден от цикъла(в зависимост от това на колко дена ти е)-дали е започнал да нараства доминантен фоликул,колко е лигавицата
-3-ти прегл.-колко мм.е нараснал фоликула
-4-ти преглед-спукал ли се е фоликула
Трети и четв.преглед лекарят определя кога да отидеш.Моите прегледи бяха с вагинален ехограф.При мен бяха направени всички хормонални изсл. и цветна снимка на тръбите предварително.
Не се ориентирай по моите прегледи,при всеки цикълът е различен и гинекологът ще определи най-точно кога да отидеш на преглед.УСПЕХ!

# 6
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Препоръчвам ти д-р Даскалов в Медикус алфа до Градската градина.Много е готин.

# 7
  • Мнения: 2 382
Благодаря ви за отзивчивостта Hug

# 8
  • Мнения: 2 122
д-р Даскалов  Peace

Общи условия

Активация на акаунт