Един въпрос за зъбчетата

  • 1 006
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте Hug момичета преди няколко дена забелязах че дъщеря ми ще има 2 зъбчета горни и едно долно и набождат,въпроса ми е за колко време избиват и стават нормални зъби засега само набождат.Дано сте ме разбрали че май стана много омотано Simple Smile Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 5 393
Ами различно е, но горе долу за около 2-3 седмици израства напълно.Поне такива са моите наблюдения.

# 2
  • Мнения: 1 092
Ами различно е, но горе долу за около 2-3 седмици израства напълно.Поне такива са моите наблюдения.
и аз така смятам - 2,3 седмици smile3521

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
При Тери израстваха за около месец,че и повече/голямо чакане ги чакаме/.

# 4
  • Мнения: 653
и при Марин е така - от пробиването до излизането на цялото зъбче доста време минава, особено за горните, които са и по-големи

# 5
  • Мнения: 4 496
Около месец и нещо горните.Долните-за около 3 седмици,

# 6
  • София
  • Мнения: 6 242
Ами различно, може за няколко дни, може и до месец.
Щом са тръгнали ще пробиват, ще се покажат! Peace

# 7
  • Мнения: 3 478
Ха, пък аз си мислех, че на моята още ще и растат. Ама ги има от няколко месеца, така че предполагам ще  си останат ситни, нали казвате че за месец излизали изцяло?

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
За около месец израстват напълно.

# 9
  • Мнения: 9 050
Много е различно. На Стефан долните избиваха бързо ( за около 2 седмици ). Горния кучешки избиваше 2 месеца и половина  ooooh!
А изцяло израстнаха за около 2 месеца. Долните пак бяха по-бързи. Но горните...доста време израстваха.

# 10
  • Мнения: 27 524
Ами различно е, но горе долу за около 2-3 седмици израства напълно.Поне такива са моите наблюдения.

Хм, така ли? На сина ми пробиха на 3 месеца, но все ми изглеждат едни късички... все си мислех, че още имат да растат, но са минали вече година и 7 месеца  Thinking Има ли деца с късички зъбки?  Confused

# 11
  • Мнения: 9 050
Ами различно е, но горе долу за около 2-3 седмици израства напълно.Поне такива са моите наблюдения.

Хм, така ли? На сина ми пробиха на 3 месеца, но все ми изглеждат едни късички... все си мислех, че още имат да растат, но са минали вече година и 7 месеца  Thinking Има ли деца с късички зъбки?  Confused

Споко, може още да израстнат. Ако ли пък не, следващите може да компенсират. Стефан имаше огромен луфт между горните зъби. Аз бях полудяла и понеже си мислех, че вече са израстнали напълно, така ще си остане. Обаче те всеки месец порастват по малко и луфта се смалява. Водих го на зъболекар и той ми каза, че като паднат тези, следващите зъби ще го компенсират напълно. Може и с вашите да е така.

# 12
  • Мнения: 6 164
Ами различно е, но горе долу за около 2-3 седмици израства напълно.Поне такива са моите наблюдения.

Хм, така ли? На сина ми пробиха на 3 месеца, но все ми изглеждат едни късички... все си мислех, че още имат да растат, но са минали вече година и 7 месеца  Thinking Има ли деца с късички зъбки?  Confused

Те всички изглеждат къси и малки. С други негови връстници ли ги сравняваш?

По темата: всички /резци и предкътници/ до месец излязоха, но кучешките растат адски бавно! Shocked Вече цял месец, откакто пробиха горните, а стърчат едва връхчетата - 2мм! Shocked

# 13
  • Мнения: 27 524
Аха. За луфта знам, знам, че трябва все пак да излязат постоянните и кътниците, тогава нещата коренно се променят. Но неговите ми се струват някакси къси, с недостатъчна дължина. Май не ги сравнявам с никои, така ми се струва, но може би нямам реална преценка за нещата.

# 14
  • Мнения: 9 050
А, те и на моят син ми изглеждат като излязли до половината. Или ще излязат още. Или само си внушаваме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт