Отговори
  • Мнения: 638
Какво мислите за електри4еските 4етки за зьби за по големи деца(5,6 годи6ни)?Купих на племенника ми заедно с флуридната Ненадент и Донтодент.Отзиви?Ползват ли вода за уста де4ицата ви?

# 1
  • Мнения: 10 758
Дъщеря ми имаше такава.Кефеше се много, докато не я счупи Joy
Все още не съм им давала да ползват вода за уста.

# 2
  • Мнения: 4 496
Не ползваме електрически четки.А вода за уста аз ползвам,но на големия,7,5 год.,не съм давала...Незнам защо хем мисля,че трябва,хем нещо ме спира,само като чета съдържанието и... newsm78Има ли детска?

# 3
  • Мнения: 638
Не ползваме електрически четки.А вода за уста аз ползвам,но на големия,7,5 год.,не съм давала...Незнам защо хем мисля,че трябва,хем нещо ме спира,само като чета съдържанието и... newsm78Има ли детска?
Да има детска,но не сьм сигурна дали я има на бьлгарския пазар!Донтодент се казва,мисля 4е има6е о6те поне 2 вида вода в магазина.
На следва6тата консултация 6те питам педиатьра какво мисли,но това е 4ака след няколко месеца.

# 4
  • Мнения: 368
Moят син започна да ползва ел. четка след навършени 3 години. Тук(САЩ) така си и пише и на ел. четки:"За деца над 3 год.".  Wink
Сега е на 4 год. и 8 мес. и продължава да си ползва само ел. четка. За вода за уста мисля, че определено не е за деца, освен ако не е създадена специална такава, но аз лично не съм виждала "детски" вариант.

# 5
  • Мнения: 368
Не ползваме електрически четки.А вода за уста аз ползвам,но на големия,7,5 год.,не съм давала...Незнам защо хем мисля,че трябва,хем нещо ме спира,само като чета съдържанието и... newsm78Има ли детска?
Да има детска,но не сьм сигурна дали я има на бьлгарския пазар!Донтодент се казва,мисля 4е има6е о6те поне 2 вида вода в магазина.
На следва6тата консултация 6те питам педиатьра какво мисли,но това е 4ака след няколко месеца.
Тази вода немско производство ли е или просто се продава в Германия?

# 6
  • Мнения: 638
Да,немско производство е,предлага се вьв веригите магазини ДМ,носи и тяхната марка.Не сьм купувала за да мога да коментирам сьстава й,но като пазарува тези дни и на мен 6те ми е интересно да видя и 6те информирам!
пастата им за зьби има Оkü-testъсертификат zа ка4ество.

# 7
  • Мнения: 4 496
Дали ще има в Биг шоп? newsm78

# 8
  • Мнения: 1 092
Не мисля,че са необходимост /ел.четки/,а вода за уста не съм виждала детска newsm78

# 9
  • Мнения: 1 207
Аз няма да му дам такава четка.Да не се учи на лесното. Crossing ArmsПък и мисля ,че е по-добре механично да си търкаш зъбите.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Електрическа четка не съм копувала, но мъжа ми научи големия ми син да се жабурка с вода за уста, когато беше 4 годишен.
Капва му 3-4 капки в капачката и ги разтваря с вода. На 4 - 5 години детето е голямо и разбира, че трябва само да се жабурка и после да го изплюе.

# 11
  • Мнения: 620
Електрическа четка подариха на дъщеря ми, когато беше на 5 години, аз не бих купила  Crossing Arms. И от тогава много й се кефи, най-вече, защото самата четка е с форма на принцеса Simple Smile Понякога й омръзва бръмченето и неудобната дръжка (по-дебели са) и се връща към нормалните четки.
А вода не бих й купила, защото ще я пие, сто на сто (тя  моята е със странни вкусове,  от бебе обича да смуче мокри кърпички и да си пийва от шампоаните и прочие гадости). А колкото и да е "за деца" и "не е вредна" една вода за уста, никой не може да ме убеди, че е полезно да се пие.

# 12
  • Мнения: 5 362
Ние сме малки още,но на една позната детето от 3 годишно си мие зъбите с такава.За това смятам,че няма проблем.За водата за уста не мога нищо да ти кажа.

# 13
  • Мнения: 306
Нямаме такава четка и не давам вода за уста.

# 14
  • Мнения: 5 183
Преди около година съпругът ми купи електри4еска 4етка по съвет на зъболекаря си. Към нея купи и пакет4е с 3-4 накрайника. Синът ни, тогава на по4ти 4 години, поиска и той с такава да се мие. Сменяме само накрайника - всеки си има разли4ен цвят, и се мие, но не винаги с нея.

Общи условия

Активация на акаунт