Цветя, подходящи за баня

  • 4 929
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 152
Кои цветя са подходящи за баня? Моля, дайте ми съвет   bouquet

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
С прозорец ли е банята?

# 2
  • Мнения: 1 152
Да, има прозорец и е сравнително светло, но не дотолкова, че да сложа всякакви цветя.

# 3
  • Мнения: 213
Виж тук . Имаше някои идеи.

# 4
  • Мнения: 1 152
Много благодаря, момичета!
  bouquet

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ето тук разискваха за баня като твоята

http://forum.bimbargo.com/viewtopic.php?t=4032

# 6
  • Мнения: 3 622
Имам приятелка, която има в банята си папрат. Расте си добре, харесва и влагата  Wink

# 7
  • Мнения: 1 065
И аз имам папрат на прозореца в банята. Не се сещам как се казва, но листата и са широки. Ще потърся след малко. Прозорецът е от прозрачни тухли и не се отваря. Аз си мислех, че си живее чудесно само от парите в банята, но се оказа, че мъжът ми я поливал по някаква си негова преценка  Blush
Асплениум май се казва.

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 14:24 от chiges

# 8
  • София
  • Мнения: 1 877
ами ако няма прозорец? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 360

Без светлина има ли растение ,което ще живее?! newsm78

Ето нещо по темата:
http://forum.bimbargo.com/viewtopic.php?t=4032

# 10
  • Мнения: 1 152
Момичета, много ви благодаря. Другата седмица ще обиколя цветарските магазини, за да видя какво предлагат.
Ако има още идеи ще се радвам.

  bouquet

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Аз гледам в банята японско чадърче , расте на воля, няма опасност да го преполееш и да загине. Можеш да го вкорениш, ако си отчупиш от някъде стъбло и го натопиш обратно, с листа в чашата.

# 12
  • Мнения: 1 152
Японското чадърче е добра идея. Пък и не е капризно. Как не съм  се сетила досега  doh doh doh . Отивам да си крадна от съседката  Naughty.  А докато порасте  newsm78.

  bouquet

# 13
  • Мнения: 187
 PeaceХлорофитумът е подходящ,ако ти е малко светлината - зелен, ако е достатъчна можеш да сложиш и пъстролистният

# 14
  • Мнения: 1 951

И мен ме вълнува този въпрос. В старото жилище имах прозорец, а сега нямам и много ми се иска нещо да мога да сложа.

Общи условия

Активация на акаунт