как да изненадваме човека до нас

  • 487
  • 3
  •   1
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 735
ако има такава тема,моля да се изтрие тази, провокирана от прочетените досега тук теми,си позволявам да ви попитам как изненадвате човека до вас, в момент на криза,в момент на скарване,омръзване,когато нещата зациклят и  любовта не е същата както преди? Sickкакви са вашите малки женски тайни  за изненада.?з съм изненадвала с послание любовно в портфейла.............а вие? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 568
Слагала съм смешна картичка в обувката му сутрин като излиза да я намери  bouquet

# 2
  • Мнения: 473
Обаждам му се по телефона и му казвам, че аз и бебето много го обичаме, пращам му любовни sms-и, когато вечер лежим един до друг на спалнята се гушвам в него и му казвам, че без него не мога да живея, изненадвам го като му купувам неща, които обича без да ми е казвал че ги иска, карам го да се чувства много специален за мен като му сервирам специално приготвени за него неща по различен начин, но и той много често ме сюрпризира с подаръци, които съм искала да си купя, но не са достигнали парите за тях и той изневиделица ми подарява нещо такова и ми става много хубаво... Дано да е все така...

# 3
  • Мнения: 750
Как го изненадвам в момент на криза или скарване  ли.....? newsm78
Последният път остана изненадан,ама много изненадан....,като в 12 ве4ерта станах от леглото облякох се за 3 мин. и излязах без него!
Прибрах се в 5 сутринта и той Shocked....беше още по изненадан! Mr. Green
Всъщност,за първи път се сдърпахме за нещо(даже не помня за какво беше Blush)...ама аз запалих 4ергата от раз! Twisted Evil
Та така го изненадах мойто мъжо....Каза,4е умрял от притеснение за мен! Thinking
А той на другият ден ме изненада с подарък и хубава ве4еря в любим ресторант във Варна!
Май по-4есто трябва да го изненадвам.... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт