След 2 спонтанни аборта - какви изследвания?

  • 761
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Има ли и други като мен с 2 спонтанни аборта и обезкуражени? Sad
На мен вчера ми се случи за втори път и сега съм много изплашена. Бях в 5-та седмица.
Нека някой сподели какви изследвания се правят за да се видят причините за тези аборти.
Предния път пак бях в 5-та седмица.
Не знам какво да мисля, според лекарите това се случвало доста често и било в нормалната статистика  Shocked
Страх ме е...

ПС Имам час при гинеколога ми чак на 14-ти септември... доста време има до тогава, не знам какво да мисля Confused

# 1
  • Мнения: 4 700
Съжалявам.  Hug

Мислила ли си zа имунологични и генетични иzследвания? Ако искаШ кажи от къде си, zа да те насочим към специалист.

# 2
Проблемът е, че не живея в България Sad
Нямам представа какви изследвания ще ми назначат и дали ще ми назначат въобще Sad
Тук тези неща са адски скъпи и доколкото чета по други форуми не препоръчват тези скъпи изследвания преди 3-ти спонтанен аборт!  Shocked
Което ми се вижда пълна лудост!
За това писах тук - искам да събера възможно най-много информация, за да знам какво да изисквам.
Много ти благодаря за препоръките  Hug

ПС Ако ми кажете за някой специалист в София ще съм благодарна.

# 3
  • Мнения: 4 700
ДОбре доШла в клуба. И аz не съм в България.

Погледни в сайта на zачатие. Там има много полеzни статии. www.zachatie.org

Аz от там гледах и реШих кой иzследвания да си направя в БГ. За съжаление едното се окаzа лоШо и като каzах на лекарите тук те ми дадоха направление и сега Ще си ги правя и тук на ново. В коя страна си?

Аz си правих имунологични (антифосфолипиден синдром) и генетични zа Фактор 5, фактор 2, ПАИ полиморфиzъм. Третото се окаzа мутирал ген.


Виж тук

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=bl … 185&Itemid=19

# 4
Здравей milepetrova,

Благодаря за линковете! Доста страшни нещта пише в тях 
Аз съм в USA и току що си смених часа при гинеколога ми за идващия понеделник - нямам търпение да видя какви изследвания ще ми назначи.

Искам да те питам доста нещта, но не знам дали е удобно тук.
Може би на лична?

# 5
  • Мнения: 4 700
МожеШ да ми пиШеШ на лични.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт