Да ви похваля...

  • 8 692
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
...невероятно доволна съм от цялата серия продукти на D'oliva - дано не бъркам името. Първо си купих крем за лице, защото кожата ми адски изсъхва лятно време. Зарибих се. Взех си и крем за тяло - разкошен Heart Eyes Балсам за устни - вкууусно Wink Вчера видях, че в аптеката са заредили и шампоан и маска за коса - е, не е истина колко са хубави. Според мен на качество го докарват като много скъпа козметика, а цените са около и под средните - странно Rolling Eyes Може би зарибяват населението Laughing
Та така...ако имате суха кожа или изсушена от слънцето/боядисването коса - това е вашата нова козметична серия Peace
и понеже знам, че ще питате за цените, пиша ориентировъчно, не помня с точност:
шампоан - 4-5 лева
маска - 8 и нещо
крем за лице - 4-5
за тяло - 10 и нещо, ама е грамадна кутия
балсамчето е 3-4
Има и разни лосиони, млека, но тях още не съм опитала.

# 1
  • Мнения: 1 733
Супер! Благодаря ти за информацията, тези дни се колебаех дали да рискувам с техен продукт   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 540
Бях пробвала мостра на крема за лице, дойде ми много мазен и е силно ароматизиран, но аз съм с комбинирана кожа, така че наистина е за суха кожа.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
наистина е за суха кожа.
Оо, да, твърдо е за суха. Всичко, що е със зехтин, е супер за суха кожа. И за бременен корем Grinning


Я да редактирам да не ме разбере някой погрешно. За бременен корем имах предвид, че е добре самият зехтин. Не серията, за която пиша.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз имам около очен крем.Не е лош, гелче е, но аз явно имам нужда вече от нещо по-сериозно Tired

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз имам около очен крем.Не е лош, гелче е, но аз явно имам нужда вече от нещо по-сериозно Tired
А, да, и него се канех да си купя, но съм забравила. Гелче, казваш Thinking А крем дали няма, че и аз вече не съм много за гел Laughing

# 6
  • Мнения: 3 622
Смятам да пробвам шампоана и лосиона за тяло  Wink  А каква марка е Doliva

# 7
  • София
  • Мнения: 35 935
Първо пробвах крема за ръце, но не ми хареса и спрях до тук.
А мислех да си купя и други неща

# 8
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз имам около очен крем.Не е лош, гелче е, но аз явно имам нужда вече от нещо по-сериозно Tired
А, да, и него се канех да си купя, но съм забравила. Гелче, казваш Thinking А крем дали няма, че и аз вече не съм много за гел Laughing
Само гелче съм виждала и за моите 27г май вече не става Confused Или аз напоследък съм се сбабичасала, не знам, ама се усещам, че не съм за него.

# 9
  • Мнения: 790
И аз съм доволна от тези продукти. Миналата зима използвах крема за лице като нощен. Сутрин кожата стои мека и не е мазна. От шампоана също съм много доволна.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
Маслини...
чувала съм и аз, че зехтина е полезен за кожата...може да пробвам с крем за ръце първо.

# 11
  • Мнения: 372
Маската за коса е страхотна  Hug
Кремът за лице ми идва тежък, но мисля да пробвам как ще е крема за тяло Peace

# 12
  • Мнения: 2 199
Аз искам да питам, за балсамчето, вкусно? в смисъл?  Flutter

Отдавна искам да си купя балсам за устни с вкус, не само с аромат  Grinning

Снимки можеш ли да ни качиш  Blush

# 13
  • Мнения: 664
Аз я открих лятото тази козметика в Бг, зариби ме ексфолиантът за тяло и се запасих и за тук, невероятен е! Купих си и крема за тяло, също е много добър. В балсамът за устни обаче има мента, а аз ползвам хомеопатия, та го подарих.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт