Бенка!!!!

  • 980
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 433
Здравейте! Имам един много важен за мен въпрос! Едва ли е нещо често срещано но все пак ако някой има опит с това моля да сподели! Синът ми е вече на 12 . По рождение има голяма бенка на корема, за която докторите казват че не е опасна защото е с косми по нея и няма изменение вече 12 години. Проблема ми е друг! По нея се образуват натрупвания от мъртви клетки/по простата причина че насадихме в него страх  да не пипа да не търка с гъбата и тем подобни глупости/ . Всяка година ходим на море и от морската вода тези натрупвания се разкисват и опадват! Миналата година а и тази както изглежда няма да ходим на море, аз ще бъда в напреднала бременност и незнам какво да правя! нуждая се от алтелнативен начин да "стопя"мъртвите клетки!
Ще съм благодарна за всеки един от отговорите Ви!

# 1
Може би като направиш компрес само с преварена вода например, за известно време, за да се "разкисне"... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 433
Мислех си за компрес със солена вода но определено се притеснявах от това как ще се отрази солта в такъв вид! Виж за преварена вода дори не бях се сещала ! Благодаря за идеята!

# 3
  • Мнения: 18 542
Задължително ли е да е солена водата?
Защо не го научиш как да изтрива тази бенка при къпане - леко и внимателно, без да натиска. Или пък се консултирай с лекар по въпроса за почистването на това място. Той ще ти даде най-правилен съвет.

Общи условия

Активация на акаунт