Вила-идейки?

  • 1 357
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте!

Купихме си една стара къща в Родопите. Предстои ни преустройство и ремонт. Ще ми бъдат полезни всякакви идейки за вътрешно разпределение, външен облик и оформление на двора. Естествено ще си търсим и архитект, но на този етап бих искала да си изясня, какво точно искам. Ще са ми много полезни сайтове със снимки на вили, интериор и обзавеждане. За сега само знам, че искам стилът да бъде като на къщите в Мелник /извинете за невежеството/;

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И ние всеки момент ще се сдобием с виличка, така че ще следя темата. Мен повече ме вълнува идеи за двора. За вилата все още няма да имам парички, та тя ще почака.
Един басейн ми се върти в главата.... Дали ще е безумно ако се опитаме сами да си го направим?!?! newsm78

# 3
  • Мнения: 400
И ние всеки момент ще се сдобием с виличка, така че ще следя темата. Мен повече ме вълнува идеи за двора. За вилата все още няма да имам парички, та тя ще почака.
Един басейн ми се върти в главата.... Дали ще е безумно ако се опитаме сами да си го направим?!?! newsm78


Това с басейна е много хубава идея, за съжаление в нашето дворче няма да има място.

# 4
  • Мнения: 400
geleva, благодаря! Не се бях сетила да потърся снимки от хотелите в Мелник.
 

# 5
  • Мнения: 535
Един басейн ми се върти в главата.... Дали ще е безумно ако се опитаме сами да си го направим?!?! newsm78
И ние точно идеята за басейн обмисляме  newsm78 Имаме огромен двор,така че място предостатъчно...Единствено се чудя дали потдръжката е лесна  Rolling Eyes До нас съседа има с цялата система за пречистване,но допълнително е наел и човек да се грижи за източване и почистване на водата,чесно казано един басейн си е голяма занимавка.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт