Кръщене във Варна

  • 794
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Предстой ми да правя кръщене на двете деца. Моля ви помагайте. Не мога да се спра на заведение за купона  Mr. Green
Църквата я избрах, но за заведение хич не мога да измисля  newsm78 Ще сме около 40 човека, моля ви давайте идейки  Laughing
А може да споделите и впечатления от кръщенетата на вашите деца? - В коя църква, кое заведение след това?
Интересува ме и какви подаръци се подаряват на кръсниците?
Много благодаря на всички  Hug

# 1
  • Мнения: 183
Здравей,ние ще правим сега кръщене на бебо,на 27.08,точно на рождения му ден.Кръщенето ще бъде в "Св.Никола"/на главната улица/,а самото празненство след това решихме да е в р-нт Камелия.Там предлагат първо много добро обслужване,може предварително да решиш дали да да е тип блок маса с различни плата и всеки да си взема каквото реши или да са отделни порции.Може и на място всеки да си поръча каквото избере.Има градина и децата си тичат на воля,а за моя сив мисля,че ще може и да поспи в количката на чист въздух без много,много шум,тъй като е на една год.На нас за около 12 човека ще ни струва около 100лв.там.Успех и весел празник Hug.

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Камелия и на мене ми допада по принцип  chef
estrela ако зададеш въпросът си във темата на варненските майки ,предполагам,че ще получиш по-вече отговори ....където и да е празника-весело изкарване

# 3
  • Мнения: 924
След кръщенето на детенцето ни отидохме да се почерпим на Барите (с. Чернево). Ден по-рано кръщавахме племенницата ми и ходихме на Иванова къща (на баира за Галата). И двете заведения са много подходящи за деца и изкарахме чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт