варна - кажете си мнението

  • 1 759
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Тази година ще почиваме във Варна и ще съм много благодарна на онези от вас който споделят от кой плаж са по доволни?! Къде ще е хубаво да заведем дечко (то делфинариума, детския кът в морската градина сме ги набелязали),да се позаблява, да види нови неща,места който биха впечатлили едно 4 годишно момче.
Ако може и някое заведение с детски кът и ресторантче с манжичка да ми припоръчате!
Съжелявам ако темата не е за тук

# 1
  • Мнения: 674
Тази година ще почиваме във Варна и ще съм много благодарна на онези от вас който споделят от кой плаж са по доволни?! Къде ще е хубаво да заведем дечко (то делфинариума, детския кът в морската градина сме ги набелязали),да се позаблява, да види нови неща,места който биха впечатлили едно 4 годишно момче.
Ако може и някое заведение с детски кът и ресторантче с манжичка да ми припоръчате!
Съжелявам ако темата не е за тук
Страхотен избор Варна е нещо което заслужава да се види а и градът е страхотен нашият кмет ремонтира морската градина всичко е осветено много чисто и приятно. Градът се разрастна много.
На плаж ти предлагам да ходите под най хубавия плажен бар ЕЙ лондж и мистър Баба- чудесен рибен ресторант.
Иначе хубави места с детски кът на плажа са ресторант Престол-вкусно и мноого евтино и Сардиня - хубаво и по скъпичко.
Успех!!!!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Варна е най-хубавият град в Бг.
Няма какво повече да добавя...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Южния плаж е затворен вече май. SickНе ви съветвам да ходите във Варна на плаж. Naughty

# 4
  • Мнения: 794
И аз снощи гледах репортаж по Нова, плажа е затворен поради замърсяваме в пъти над нормата (имало дори фекалии)  Sick

Но предполагам, че ако сте с автомобил можете да стигнете до някое по-чисто местенце  Wink

# 5
  • Мнения: 11 747
Той южния плаж от 2 месеца си беше за затваряне,може да повърне там човек от гнусотии!Предполагам,че чак сега в края на сезона се наканиха,щото скъпи и вървежни заведения има там,к'во ще правят - не знам.
Плажове много,заведения,много,ще се ориентирате на място.

За 4 год момче ми хрумна,че може да го заведете в Аспарухово в Прабългарското селище.Там видях,че качват малки деца на кон и ги возят в кръг,играят си на прабългари с мечове,има шатри,като в прабългарски стан,може да му се хареса.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Не бих препоръчала плажовете в града. В краен случай - плажа на Почивка.

# 7
  • Мнения: 791
Благодаря!!!  bouquet
В краен случай - плажа на Почивка.
Къде е това newsm78

На плаж ти предлагам да ходите под най хубавия плажен бар ЕЙ лондж и мистър Баба- чудесен рибен ресторант.
Иначе хубави места с детски кът на плажа са ресторант Престол-вкусно и мноого евтино и Сардиня - хубаво и по скъпичко.
Успех!!!!
Може ли да ми кажеш къде се намират?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Почивка е на края на града посока Златните. Ако сте с кола е много удобно, защото оттам се влиза за цялата плажна ивица.
Заведенията, които ти е посочила МАРИЯНКАА са на въпросния Южен плаж, който е затворен заради плуващи във водата фекалии.

# 9
  • Мнения: 4 916
Аз препоръчвам морето на юж - Аспарухово, Галата, Фичоза. М.г. бях на Фичоза - стори ми се, че е точно за семейства с деца - по-спокойно, гора, чист въздух... минус е, че е извън града.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... За 4 год момче ми хрумна,че може да го заведете в Аспарухово в Прабългарското селище.Там видях,че качват малки деца на кон и ги возят в кръг,играят си на прабългари с мечове,има шатри,като в прабългарски стан,може да му се хареса.

някакви по-точни кооридинати, ако ти е възможно. Praynig

И варненки, само да ви питам и аз, ако няма нищо п/в contesa ...   bouquet

Как вървят цените на квартирите в града сега, по това време? Ако е възможна и някаква конкретика...

# 11
  • Мнения: 11 747
Прабългарското селище се намира в Морската градина в Аспарухово (това не е морската градина в центъра на Варна,а е от другата страна на моста).Там има табели,лесно ще го намерите.
Прдупреждавам,че нямам деца и затова нямам лични впечатления колко са добри атракционите,но минавайки от там съм ги гледала децата и ми е изглеждало готино! Peace

# 12
  • Мнения: 7 106
Това лято бяхме една седмица във Варна. Аз също много харесвам този град и беше удоволствие за мен да го видя  пак Grinning.
Присъединявам се към мненията да не ходите на плажовете в града. Препоръчвам ти плажа на Слънчев ден (на 5-7 мин. с кола) или Кабакум, който се намира на сп. Журналист, до хотела на Журналистите. И двата плажа са с чиста вода, поддържани, имат кафенета в близост, ресторантчета и места за хапване и пийване.
Колкото до развлеченията, ние основно пребивавахме в детския кът в морската градина, тъй като се ръководех от желанията и интересите на дъщеря ми  Laughing.
От ресторантите ви препоръчвам Сирена, който се намира на плажната алея и предлагат страхотно вкусно и разнообразно меню, има детски кът (люлки и пързалка) и ресторант ВМ, който се намира до Делфинариума. Също страхотна кухня, няма детски кът, но масите отвън са разположени в зеленина, и много добре поддържана тревна площ в която си играеха и въргаляха мноооого деца, включително и моето  Laughing.
Иначе по пешеходния булевард, който тръгва някъде от х-л Черно море (ама незнам как се казва) имаше 1-2 заведения за бързо хранене и българска кухня, нещо от рода на Тропс къща, но отзиви за храната не мога да ти кажа, тъй като не сме сядали там.
Приятна почивка  Wink!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 651
На Кабакум е по дълбоко,не е за деца,няма този плавен преход както на Слънчев ден.Иначе водата и на 2-та е  чиста.

# 14
  • Мнения: 794
Отивам утре в командировка там, дайте моля адреси (или само имена) на готини места за хапване и пийванееее  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт