Да се оплача от джи пито ми-НЕ иска да даде направление на децата

  • 2 239
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 092
Да се оплача от личния си лекар.Отивам аз да взема направление за децата си,за микробиология,искат бележка от детската градина при постъпване,и тя ми казва ,че не може.Трябвало децата да са болни,на здрави деца такива направления не давали,имали ограничение.Е аз какво да направя?Как да дам в градината такава бележка?Всичко е за пари-платиш ли си в ХЕИ-може,иначе не.
Как не ги е срам!
За какво здравеопазване говорим?
За каква държава говорим!
А става въпрос за деца на 5 години!!!

# 1
  • Мнения: 8 769
Не зная в такива случаи полагат ли се направления-най-добре е да питаш в ЗК и там да подадеш оплакването! Peace

# 2
  • Мнения: 1 092
да,полагат се.Сменяли сме градината и друг път.И съм вземала направление.Но Вече имали ограничение.Трябва да са ми болни децата -иначе не дават. #2gunfire

# 3
  • Мнения: 524
Юни трябваше да постъпим в болница за операция и трябваше да направим много изследвания, личната каза на сестрата: "Пусни ги от тези за профилактичните изследвания" - според мен трябва да ти даде направление.

# 4
  • Мнения: 1 079
Аз знам ,че за децата няма ограничения - обаче вече бившата педка отказа да ми даде направление за гастроентеролог ,въпреки плачевното състояние на детето .

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Смени си джи пи то при първа възможност. И мойта бившата се правеше на голям спец, та затова на бързо я смених.

# 6
  • Мнения: 3 146
Че на мен и за кръвни ми е казвала, че имат ограничения...

# 7
  • Мнения: 1 753
И на моята педиатърка лошо й стана като й поисках направления за моите госпожици, обаче ми даде.... Няма как просто..... Обаче ДжиПитата също са доста затруднени, защото до колкото знам имат определен брой направления.... и в края на месеца обикновено вече са изчерпани. Ама все пак не могат да отказват, нали?  Rolling Eyes

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз с моето джи пи се разправях един месец за едно направление за гинеколог и то с оплаквания. Просто се бях запънала. И ме ядоса факта, че не съм стъпвала (да чукам на дърво) 2-3 години и веднъж да отида и няма.

Щях да пускам жалба да Районната ЗОК. Дори се бях уговорила по телефона. И тя ми го даде направлението.
Друг е въпросът, че след това ходих още много пъти директно на платен преглед.

Но, това размотаване много ме разочарова и декември месец (когато се сменят джи-пи-тата) ще си я сменя.

Бъди настоятелна и ако ти откаже пак, директно писмена жалба с входящ номер към твоето РЗОК.

# 9
  • Мнения: 2 005
И аз да се оплаче Naughty А , аз на моята и се обаждам че детето поддържа вече 4 дни 39.8 температура и тя най - спокойно ми вика , че нали ти казах , че при този вирус е нормално  #Cussing outТо горкото едва диша, а тя ми отговаря явно за нея е задоволително това , което ми казва, в 22ч и  се наложи да извикам на дом.  визита друго Педи, за да го прегледа и жената като го видя направо се шашна и най-вече от реакцията на личното му Педи #Crazy #Crazy #CrazyПри първа възможност ще я сменя , дори и ако трябва да си плащам визитите , но при добри и загрижени специалисти Hug

# 10
  • Мнения: 455
Моят съвет е декември да го смениш. newsm11

# 11
  • София
  • Мнения: 4 572
И моята вчера ми отказа това направление, за яслата, да сме си платели. Фецес - 19 лв. А за баткото ми даде тя. newsm78
Луда работа. Ама не виждам решението в смяната й, те всички са такива...

# 12
  • Мнения: 1 092
Аз също не виждам разрешението в смяната,въпреки ,че сега със сигурност ще го сменя.
Просто съм потресена.

# 13
  • Мнения: 445
Смени я. Какъв е проблема да ги пише болни. Като сложи диагноза ентероколит и ще ти ги даде . Поне за едното дете. Аз нямах проблеми с взимането. Не съм дала нито лев.

# 14
  • Мнения: 1 428
Смени си личната лекарка при първа възможност,защото направленията за деца са с неограничен брой и не трябва да отказват да дават никога.

Общи условия

Активация на акаунт