жена ми никога не е виновна...

  • 4 184
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
не че е така, просто нейното убеждение е такова...

когато се окаже обаче, че не аз, а тя греши - не може да си признае и никога не ми е казвала - извинявай, сбърках....

сега когато е с големия корем и до раждането остава много малко седи по цял ден в къщи / щото навън - жега, не се стои / и си мисли за глупости, как щяла да умре при раждането и др. простотии, като се прибера от работа и почва да говори глупости и ме нервира, едвам издържам...

и като й кажа, да спре да мисли за глупости и да ме нерви - следва рев... ама рев ви казвам... туй с реването още повече ме дразни... не си мислете, че туй с реването е от бременността - просто е перманентно...

за мен рева е изнудване!!!  ревали са ми много жени и знам, че рева е изнудване и не се поддавам...

та мойта шушулка реве, реве, нареве се и после като че нища не е станало...

кво да правя бе мили момичета, не се издържа вече...

# 1
  • Мнения: 479
Недей да приемаш така рева. Аз също плача често, но не е заради изнудване. Просто сме с различна психика от вас мъжете.

Още повече жена ти сега е бременна, хормоните са тотално объркани и я избива на рев. И аз така бях. Ще премине ще видиш.

Ти сега ако така реагираш представи си като се роди бебчето живот и здраве. Нали си чувал за следродилната депресие. Трябва са въоръжиш с търпение.

# 2
  • Мнения: 479
Сега се сетих какъв рев му ударих като видях снимките от изписването ни. Навсякъде се вижда василенка, но не се вижда кой я държи.

Рев ама рев страшен. Мъжа ми се ошашка горкия.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами ще ти кажа, да постискаш зъби още малко и да потърпиш. Ще се оправят нещата. Ама и след раждането ще има такъв период да си знаеш. Mr. Green

 Имах една приятелка направо побърка мъжа си, той горкият ми се обажда да ме моли да я изведа някъде, че съм й действала положително. Направо не знам как издържа човека - буди го в 2 през нощта и започва - Ами ако стане еди какво си, ами после какво ще правим, как ще го правим, ама нормално или секцио, ама с лекар или без, като й каже да го остави да спи и да не се занимава с глупости - скандал, рев.

  Сега сестра ми така "тормози" мъжът си - нервна, нервна, много нервна, всичко я дразни, от най-малкото прави скандал, ужас. Опитвам се да я успокоявам, но си знам, че просто трябва да мине този период. Добре, че зетя е много спокоен иначе да са се избили.

  Аз мислех, че не съм била така, но мъжът ми заяви, че просто той ме е изтърпявал и се е съгласявал с мен. hahaha
 
 

# 4
  • Мнения: 4 916
Моят съвет е - навеждаш главата, свиваш ушите и се признаваш за виновен по всички параграфи. След това й обясняваш, колко е права. И чакаш хормоните да се уталожат.

# 5
Цитат:

"Жените знаят повече. Първо, знаят повече от всеки мъж на света и второ, знаят повече една от друга. Как го постигат не зная, но са твърдо убедени в това."

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Свиквай мъжки, сега реве жена ти после ще реве и бебето. Така е, няма как. ooooh! Сега е бременна, после следродилна депресия, после всеки месец ПМС, гадно, ама факт. Жените не сме лесни. bowuu

# 7
  • Мнения: 218
абе свиквай... свиквай ама вече взе да ми писва, щом и тук съм взел да го коментирам...

и като взема да не се прибирам в къщи и като скъсам синджира да няма после уста-касичка и ама що така....

# 8
  • Мнения: 123
Я я поуспокой малко колкои трябва на една жена малко внимание естественно.Нали сме по слабичкия пол...... Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 492
абе свиквай... свиквай ама вече взе да ми писва, щом и тук съм взел да го коментирам...

и като взема да не се прибирам в къщи и като скъсам синджира да няма после уста-касичка и ама що така....

Ааа, без тия - писнало ти. На нея да не мислиш, че не и е писнало. Да гледа как се променя всеки ден; да се страхува от последствия; Хормоните да я карат да плаче, без да знае за какво; а отгоре на всичко и да не получи подкрепа и обич от любимият - щото на него му писнало и се изнервил. Не става така Naughty Ще стоиш до нея и ще я успокояваш. Като се роди детето, ще помагаш, доколкото можеш и постепенно ще се нормализират нещата.

Айде леко раждане на жена ти и и купи едно цвете днес, ей така без повод - поне да пореве малко от радост.

# 10
Твоята жена телевизия гледа ли?
Какви са и заниманията през деня?
(Ти си мислил 8-10 часа за други глупости, а тя - за рисковете на бременността и раждането - по сапунките ги разигравят по няколко дена)

Ако отговорът на пъвия въпрос е ДА - пипни нещо по кутията да я повредиш - тъкмо вечер вместо да гледате и двамата в кашона, ще се гледате в очите и ще си приказвате колко много се обичате и т.н.... Mr. Green

ПП - ако ти не се опиташ да я разбереш, не очаквай от нея същото - при теб хормоните са в норма.

# 11
  • Мнения: 343
Понякога плачем просто защото сме тъжни. Cry Пробвай вместо да реагираш остро и да й обясняваш, че тревогите й са глупост и не те интересуват, да я прегърнеш, да й кажеш колко я обичаш, как винаги ще си до нея и си сигурен, че всичко ще е наред и т.н. Знам, че на повечето мъже не ви идва отвътре да губите време и енергия за подобни "излишни" занимания, но просто си нямате представа колко много проблеми и отрицателни емоции ще си спестите по този начин. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 218
Цитат
Пробвай вместо да реагираш остро и да й обясняваш, че тревогите й са глупост и не те интересуват, да я прегърнеш, да й кажеш колко я обичаш
Цитат

как мислите - не съм ли пробвал... докторка съм й уредил за раждането - всичко е уговорено... същата докторка от първия път, дето ако раждала друг път - пак при нея искала...

то знам че на чужда дупе е много лесно да се разсъждава, ама мислите ли на нас кво ни е докато вие се мъчите да раждате, а... ски слалом съм гледал докато се раждаше дъщерята, дето никой път няма да седна да го гледам...

тука като ви чета постовете ние мъжете сме - тъпанари, дето все не ви разбираме, безчувствени говеда, мислим само за бира и мачове и ако има нещо чуждо / ако може по-младо / да праснем / за предпочитане в дупето / - проблемите ни са решени...

# 13
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
"спокойствие и само спокойствие" казал карлсон, който живее на покрива  Grinning
я се стегни! имах и продължавам да имам здравословни проблеми, знаеш ли колко рев му изревах и без да съм бременна! затова е мъжът до мен - да ми помага и да ме подкрепя, когато ми е тежко! не знам как ще е като забременея, но ще търпи! нал' за туй съм го взела Laughing
ами вие, мъжете, малко температура да вдигнете, малко хремичка и сополки и лягате, и се тръшкате като че ще се мре! поне всички мъже в семейството ни са така.
давай мъжката! нали си ходил в казарма?
с най-добри чувства Hug
пп. купи й цвете днес!

# 14
  • Мнения: 2 336
Аз отдавна съм се разбрала с моя мъж, че все аз съм права. Като му кажа - Ти си виновен и той изобщо вече не се впечатлява.
Пък и сега хормоните играят, та ще си още по - виновен. Пази си и обичай жена си, а пък с някой неща се свиква.

Общи условия

Активация на акаунт