събужда се с неистов рев

  • 338
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 394
вече няколко вечери в 2 ч. дъщеря ми се събужда или, по-точно, започва да реве със всички сили още преди да се е събудила. на 8м е, сега се възстановява от гаден вирус с висока т., диария и тежко обезводняване. сега е добре в това отношение, но не мога да разбера какво точно я тормози. мислехме, че може да е ушето,защото си е направила рана от чесане на него, но капките, които й слагаме не спират плача. за кърмене не може да става въпрос, отказва категорично. разреве се пък после се успокои за малко, после пак реве, успокои се и така. отблъсква ме и се извива назад докато реве. кажете случвало ли ви се е такова нещо? ясно ми е, че нещо я боли но не мога да разбера какво. зъби болят ли така? първите два излязоха едновременно без много да я тормозят, да няма трети да пробива? а нищо не напипвам на венците. а това извиване назад да не е заради коремчето? тя не е имала колики та не знам как се държат бебетата като ги боли коремче. знам само, че така силно реве само като я боли много. вие какво мислите, случвало ли ви се е така?

# 1
  • Мнения: 738
Може и да са зъбки,защото моят красавец пищи докато не пробият и не знам колко ще издържа аз самата!!!Ако има колики трябва да се присвива цялата на топка-поне при нас така беше!!!За да видиш дали я болят ушичките-натисни лекичко по твърдото хрущялче в основата на ушето- ама едно обяснение му дръпнах,дано си ме разбрала!!! Embarassed

# 2
  • Мнения: 2 159
и аз си мисля, че може да са зъбки
Ема даже онзи ден беше седнала в леглото спейки и плачеше Cry
иначе ние се извиваме като искам да я кърмя, мисля че се отбива вече Confused кърмим се само в  разни сънени състояния

# 3
  • Мнения: 394
ами аз през другото време проблем с кърменето нямам, и хрущялчето съм й натискала, явно не я болят ушите, а я сърбят. май зъбите са най - доброто (и удобно) обяснение.

# 4
  • Мнения: 2 159
Melaniya при нас зъбките да ни най-големия проблем преди да побелеят венците, тогава плачка най-много и е нервна
няколко седмици преди да излезне зъбчето
а докито какво казва по въпроса?

# 5
  • Мнения: 394
тя смята че са ушите. защото изкара вируса, но още не е отшумяла хремата и може би от това я дразнят ушичките. ама капките за уши не промениха нищо и затова се зачудих дали наистина е от ушите - сърби я, не я боли. може ли да реве така от сърбежа? те и през деня я сърбят ама не го приема така трагично.

Общи условия

Активация на акаунт