стрии

  • 642
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте темата многократно може би е обсъждана. но излизат нови и нови продукти.Искам да ви попитам някой намерил ли е решение на гадния проблем стрии.Мойте са бели от пубертета.Мерси предварително

# 1
Единствения ми прогрес е, че благодарение на солариума се уеднаквиха като цвят и сега не са толкова видими. По TV дават реклама на някакъв крем с екстракт от охлюви Shocked, но не съм го изпробвала.

# 2
  • Мнения: 6 958
Здравейте темата многократно може би е обсъждана. но излизат нови и нови продукти.Искам да ви попитам някой намерил ли е решение на гадния проблем стрии.Мойте са бели от пубертета.Мерси предварително

Няма решение на проблема и ти много добре го знаеш... може би лазерна, изрязване или нещо такова, но иначе няма начин  Tired

# 3
 и аз имам много стрий получиха ми се от бременността по време на нея се мазах с какво ли не но ефект никакъв сега пак ползвам какви ли не мазила и пак нищо мисля да пробвам и аз солариум поне цвета на кожата ми щте стане като цвета на стриите и по няма да си личът иначе до колкото энам освен с операция по друг начин не се махат

# 4
  • Мнения: 739
и аз имам, изчетох доста теми по въпроса тук. Една мацка писа, че е изпробвала подред повечето скъпи специализирани козметики и няма ефект, какво остава за другите. Наистина само операция може би ще помогне. НО все пак като се замислим, повечето стрии са на места, които се виждат като сме по бански  Peace, 1-2 седмици годишно и в близък план. Едва ли половинката е чак толкова капризна, да намира косури точно за това. А аз ако почна да си ги изброявам.... по-добре да се самоубия веднага  Mr. Green.

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Целулит се бори някак си, но стрии - тц!  Naughty

# 6
  • Мнения: 4 733
Стриите нямат оправия Tired

# 7
  • Мнения: 2 849
Няма спасение  Rolling EyesАз сама си се вторачвам и се ядосвам.Половинката нищо никога не е казал .Сами си докарваме такива терзания .

# 8
  • Мнения: 493
Няма спасение за огромно съжаление........ ooooh! И аз имах побертетски стрии,не ми стигнаха те и сега направо коремът ми е.... #CrazyЧервени и дълбоки CryНадявам се поне след раждането да поизбледнеят малко Praynig

Общи условия

Активация на акаунт