Дайте ми съвет

  • 1 340
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Синът ми от 4 дни е с висока температура и зачервено гърло ooooh!От снощи е на антибиотик, но температурата все още продължава- овладяваме я с хладки компреси и температуропонижаващи медикаменти Rolling EyesОт няколко дни ми прави впечатление лошия дъх в устичката му , а и тази вечер забелязах че при хранене казва:"Мамо-уф!"- венците му са зачервени и на места побелели.Предполагам, че това  е гъбички newsm78 До сега  не сме имали подобно нещо и се плаша. С какво се лекуват и как?Моля за съвет Thinking

# 1
  • Мнения: 2 082
може да е гнойна ангина или херп ангина.отидете да го погледне лекар.може да мажеш с дактарин ,или ако са афти,с гранофурин/гранулин-купува се от ветеринарната аптека/.след ден два ще започне да ти разрежда температурата-не се тревожи.обикновено нещата започват да се подобряват към петия,шестия ден...ако го боли и отказва да се храни,му дай нурофен и тогава се опитай да го нахраниш

# 2
  • Мнения: 32
стискам ви палци дано оздравеете по-бързо и дано юнака  започне да се храни нормално  bouquet

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Огледай му хубаво устата дали няма афти. Бобо беше така преди няколко месеца - с много висока температура, зачервени и възпалени венци и афти. Според педиатъра това е вирус и е много гадно. Антибиотик не сме пили, само темпеартуро свалящи и мазило за устата.

# 4
  • Мнения: 2 673
Само лекар може да прецени! Дано да сте по-добре.

# 5
# 6
  • Мнения: 140
Само лекар може да прецени! Дано да сте по-добре.
Подкрепям напълно-отивайте веднага!

# 7
  • Мнения: 183
Ако лошия дъх е на ацетон/като лакочистител/,тава е симптом на обезводняване ,а такъв симптом също е и побеляването на езика и венците.Поне така аз зная,от опит с моите деца.Най-добрия вариант е да отидете на добър лекар-педиатър!
Дано всичко се оправи безпроблемно и бързо Praynig.

# 8
  • Мнения: 22
здравейте мами  Simple Smile
нуждая се от съвет. днес купих гранулин от ветеринарната аптека, но не смея да го използвам. дъщеря ми е на 1год. и 5 месеца. мога ли да го прилагам на нейната възраст и трябва ли допълнително да го разреждам. колко пъти на ден да мажа гърлото и колко дни. ще бъда много благодарна ако някой по-запознат ми отговори.

# 9
  • Мнения: 82
високата и упорита температура в комбинация с авти и силно възпалени венци със сигурност е вирус. Преди около месец го прекараха и двете ми деца. Без антибиотик не можа да мине. За афтите ни изписаха Фунгостатин с който ги туширах ме. Много са упорити.Не насилвайте детето да яде,важно е да пие много течности.Моето мнение за гранофорина -не трябва да се ползва и то при толкова малко дете. помислете само продава се в ВЕТЕРИНАРНИТЕ аптеки,за възпалено гърло може да вземете Тантум верде.Успех.

# 10
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
....Моето мнение за гранофорина -не трябва да се ползва и то при толкова малко дете. помислете само продава се в ВЕТЕРИНАРНИТЕ аптеки,за възпалено гърло може да вземете Тантум верде.....
Не е желателно да се ползва при малки деца особено спрея. Прочетете листовката преди да го купите!

# 11
  • Мнения: 22
благодаря ви за отговорите. колкото до тантум верде, наистина не става за толкова малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт