Мазане на кожичката на пениса с DIPROSONE?

  • 3 304
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Нa 3 годинки сме и кожичката на пениса не е съвсем отлепена и под нея има събран секрет.Препоръчаха ни да го мажем с DIPROSONE,за да се отлепи по-лесно.Някой използвал ли го е и дали има ефект?

# 1
 Thinking
Дипрозон е кортикостероиден крем, кой ти препоръча мазането?

# 2
  • Мнения: 128
Специалист по детски болести.Имал отлепващ ефект?

# 3
  • Мнения: 238
И при нас е проблем ... забивам си да гледам темата  Confused
Не ми се ходи по касапи!  Shocked

# 4
  • Мнения: 164
Аз също съм с този проблем.И ще чакам за отговори. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 537
Аз мазах дъщеря си с него,но заради пъпки от някаква алергия.

# 6
  • Мнения: 128
Да се похваля-снощи по време на баня се отлепи част от кожичката.Не знам дали е от мазането или не/мажем го само вечер от десетина дни/,но все пак е напредък.

# 7
  • Мнения: 49
По съвет на личната лекарка съм ползвала дипрозон и съм много доволна защото главичката въобще не се виждаше Направо си бяхме за хирург След 20дневен масаж постигнахме желания успех

# 8
  • Мнения: 128
Къде правихте точно масажа и по колко пъти на ден мажехте?

# 9
  • Мнения: 49
  Опитвайте с леки движения да забелите като предварително намажете връхчето на чурката-и повече да амажете не е опасно Прави се по 2пъти на ден като е важно да не насилвате-да не използвате резки движения И бъдете търпеливи -не търсете бърз ефект На нас преди дипрозона нищо не ни се показваше и аз бях почти убедена че ще стигнем до хирург Така че спокойно ще стане                         

# 10
  • Мнения: 238
Много благодаря за инфото  Peace Ще говоря и с личния лекар и ще го започваме мазането. При синът ми главичката се е показала на около 75 %. Да се надяваме, че ще помогне.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт