Какво се подарява за кръщене

  • 15 072
  • 20
  •   1
Отговори
Какво да купя за кръщене на моята племенница,дайте предложения

# 1
  • Мнения: 6 164
Всичко се подарява. Като за всеки празник.

# 2
# 3
  • Мнения: 207
Всичко от сърце Wink

# 4
  • Мнения: 272
Нещо за спомен!

# 5
  • Мнения: 255
Ами всичко ама е хубаво да знаеш от какво има нужда бебето така ще си по- полезна с подаръка

# 6
# 7
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Ами честно казано зависи от възрастта на детето.Ако е по-малка -до 1г конче люлка или слонче люлка(имо ги всякакви варианти )е добре,те са на колелца и стават и за навън.А ако е по голяма едно хубаво колело (ако си няма) или пък нещо златно .Каквото и да купиш щом е от сърце ще се зарадват!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Златни обечки или някаква пак златна детска сладурска висулка!  Flutter

# 9
  • Мнения: 910
Златни обички или друга златна висулка) или нещо друго от което има нужда детенцето.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Нещо златно е добра идея, ще й остане спомен от леля Hug Друг вариант е някаква дрешка, колкото и да имат не са излишни. Може нещо по-голямко за есента например. Играчка също може да избереш. Всяка нова играчка носи радост на детето.
Извинявайте, че се намесвам в темата, но някой знае ли на кръстниците дали се подарява нещо?

# 11
благодаря на всички за идеите

# 12
  • София
  • Мнения: 231
Аз  тъкмо се готвя за двойно  кръщене. Намислила съм и на двете деца да внеса по  100 евро на книжка ,плюс  мнооого  дрешки  и  играчки .Защото  сумата  сега  може  да  не е  нищо,но  докато станат  на възраст  да  могат  да  я  изтеглят, ще  могат  да  си  купят нещо  за  спомен от  мен,или  поне   ще  си  ги  похарчат  за  кеф  Grinning .

# 13
  • Мнения: 910
Катерина78, на мен ми бяха казали че се подарява нещо.

# 14
  • Мнения: 959
Подарихме на кръстницата нещо лично.

Общи условия

Активация на акаунт