Новата ни баня

  • 6 704
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Момичета, да ви се похваля, най-накрая след дълго четене по форуми, обикаляне по магазини и тн си направихме банята. Е, има още какво да се иска, аксесоари няма, врата на душ кабината няма, но тука може да видите проекта и после изпълнението в реалност
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96727&view=1&photo=1

# 1
  • Мнения: 209
Честито! Да си я ползвате с голям кеф! Много е готина!

# 2
  • София
  • Мнения: 940
Честито! Много ми хареса.  newsm74

# 3
  • Мнения: 3 360
Хубав проект!Само дето си мисля ,че много бързо отминава тази"червена вълна"....

# 4
  • Мнения: 189
Много е интересна! Честито!

# 5
  • Мнения: 282
Мерси , мерси, мног осе радвам, че ви харесва. А за червеното, мене много ме заля тази вълна и кухнята и хола и те в червенко и да мине, мен червеното винаги ще ми харесва.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Чудесна е.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито! Радвам се, че сте приключили с този кошмар банеправенето Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 266
Идеална е.

# 9
  • Мнения: 479
Честито!
Много добро изпълнение на твоята мечта - спомням си го този проект от пролетта, май, в една друга тема!
Ние също ще сложим такива смесители и мивка "Корона", но от тези по 90 см.
Мен лично такова червено ме притеснява в такива количества, буквално ставам доста притеснена в такова помещение, но то си зависи от характера и вкуса. Не бих го направила, но така направено МНОГО ми харесва!!!!

Честито още веднъж!

# 10
  • гр. софия
  • Мнения: 190
много е хубава. честито. на мен ми предстои в края на месеца, но още не съм се спряла на нищо конкретно. би ли споделила, ако искаш и на лични от къде са ти плочките, там ли ти направиха проекта и колко квадрата ти е банята. от две седмици ровя в нета за идеи и магазини, мислех да пусна и тема, но се отказах. Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
Много е хубава!Честито!

# 12
  • Мнения: 282
от Елис-Г са плочките, но ги има и по други по-малки магазини. А банята е 2.30 на 2.50 и никой не вярваше, че ще събере и вана и душ кабина, сега даже е и просторна. От майстора хич не съм доволна, има много неща, които ми се набиват на очи, ама като цяло се получи

# 13
  • Мнения: 85
Честито! Банята ви е станала супер!  Peace
И моята е планирана да е в червено и бяло /явно наистина е някаква мания напоследък  newsm78/, но плочките ми не са гланцирани, а матирани. Искам да попитам от какво е направен тавана, защото аз все още се чудя, а виждам, че при теб е станало много добре.

# 14
  • Мнения: 5 977
Момичета, да ви се похваля, най-накрая след дълго четене по форуми, обикаляне по магазини и тн си направихме банята. Е, има още какво да се иска, аксесоари няма, врата на душ кабината няма, но тука може да видите проекта и после изпълнението в реалност
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96727&view=1&photo=1
Първо искам да ти кажа че ми беше доста любопитно и надникнах в албума - Свадбата...много красива булка си, а и не само- прекрасна двойка сте..Поздравления!Отстрани изглеждате чудесно. А за банята- тя е разкошна...много се радвам за вас...да си я ползвате с здраве.   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт