Висока потенция

  • 910
  • 5
  •   1
Отговори
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
Изписаха на дъщеря ми Bell 1M 3 дни през 4 часа . Според това ,което чета в инфото за хомеопатията ,не би трябвало такива високи потенции да се повтарят толкова често
При нея вече се усети значително подобрение след 1-2 приема,но лекарят не спомена да го спирам ако се подобри ,а да го давам 3 дена и след това -контролен преглед.
Защо така направи нашия доктор? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 414
Защо така направи нашия доктор? newsm78
ако имаш притеснения, обади се и го питай. длъжен е да ти отговори на въпросите. тук никой не може да ти каже защо вашият доктор е постъпил така.
успех  bouquet

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Изписаха на дъщеря ми Bell 1M 3 дни през 4 часа . .......

Защо така направи нашия доктор? newsm78

 Не спомена за какъв проблем го е изписал.

# 3
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
agneshka,благодаря ти за отговора .Не го питах,но дъщеря ми се оправи . Просто ми беше интересно ,защото видях противоречие между теорията и практиката ,но предполагам има изключения както и навсякъде.  bouquet

Alеksander ангина с над 39 Т

Притеснява ме ,че започна да подсмърча и се окашля. Нищо сериозно,не се развива ,но са симптоми ,които преди това нямаше.Ако продължи ще му се обадя в понеделник

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
............

Alеksander ангина с над 39 Т

Притеснява ме ,че започна да подсмърча и се окашля. Нищо сериозно,не се развива ,но са симптоми ,които преди това нямаше.Ако продължи ще му се обадя в понеделник

 Всяко правило си има изключения и Острото състояние е едно от тях, когато се допуска често повтаряне на хомеопатичното л-во.

# 5
  • Кредитен консултант - Варна
  • Мнения: 136
и аз до този извод стигнах - че е за овладяване на острото състояние.
благодаря за отговора !

Общи условия

Активация на акаунт