Болница Доверие

  • 3 177
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
Здравейте, искам да си сменя наблюдаващия по ЗК гинеколог. Близо ми е болница Доверие http://mbal.doverie.bg/doctors.php,  но не зная при кого от тамошните специалисти е добре да отида и да нямам проблеми с изследванията.

До сега в Евроклиник не пожелаха да ми пуснат доста изследвания.
Можете ли да ме насочите. Или там или към друг в района Павлово, Боров, Овча купел?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 276
Здравейте!Аз ходя на ЖК в Доверие при д-р.Емил Иванов  Доволна съм от отношението и на доктор и на акушерка! Правени са ми всички изследвания необходими по време на бременноста и всеки път съм гледана на видеозон.
Друга добра специалистка е д-р.Барбова! И за нея гарантирам но мисля че ходи по-рядко в болницата!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
Здравейте!Аз ходя на ЖК в Доверие при д-р.Емил Иванов  Доволна съм от отношението и на доктор и на акушерка! Правени са ми всички изследвания необходими по време на бременноста и всеки път съм гледана на видеозон.
Друга добра специалистка е д-р.Барбова! И за нея гарантирам но мисля че ходи по-рядко в болницата!
Много благодаря!
Изключително ми е ценно мнение на човек, който е доволен. Опарих се вече и питам. Simple Smile Благодаря!
Мога ли да попитам в кое приемно време трябва да отида, за да бъде той на смяна?

# 3
  • Мнения: 276
После ще погледна че в момента визитката не е пред мен и ще ти пратя на лични подробности!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 339
После ще погледна че в момента визитката не е пред мен и ще ти пратя на лични подробности!
Благодаря! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 721
Здравейте,
Аз търся личен лекар за новороденото ми бебче и в сайта на Доверие има няколко изброени

Баев, Евгени
Борисов, Иво
Вълкова, Елисавета
Генова, Зоя
Заеков, Димитър
Зоева, Траяна
Косева, Иванка
Кръстева, Параскева
Хлебарова, Албена

дали някой от Вас има добро впечатление от някой от лекарите им?

Благодаря Ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт