ако лещата е наобратно?

  • 2 356
  • 5
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
май си обърнах едната леща на обратно , но не съм сигурна...след това уж я оправих , ама ако не е била преди това обърната , значи сега е наобратно... Rolling Eyes
пробвах номера с притискането и залепването на двете ъгълчета - и от двете страни седи еднакво Shocked като си я сложа на пръста и я гледам от страни , пак няма разлика...
в окото също не чувствам или виждам, нещо различно - пробвах и двата варианта...
нещо са много меки , тия лещи .... newsm78 преди ползвах други , но сега ги нямаше в оптиката и ми препоръчаха тези  - купървижън се казват...
та въпроса ми беше - ако е обърната лещата , мога ли да си повредя окото или да си влоша зрението? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 945
Аz zнам само тоzи трик с доближаването на краищата, но странно че не ти пречи по никакъв начин лещата. Аz бих отишла в оптиката и бих попитала там.

# 2
  • Мнения: 1 233
Веднъж си бях обърнала моята, но като я поставих ми драскаха ръбчетата. И като я погледнах след като я махнах, действително си личеше - ръбчетата бяха обърнати навън. 

# 3
  • Мнения: 254
Непременно колкото и да е тънка лещата би трябвало да усещаш разлика от обратната страна. Някакъв дискомфорт.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Няма начин да не разбереш, ако си я обърнала, задължително ще те дразни.

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
ми ...от сутринта съм си я сложила - или съм улучила вярната страна или съм най- безчувственото същество на земята Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт