Бебешка количка Спортива Chipolino

  • 665
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Ползвате ли някой тази триколка http://family-bg.com/prX_2390.htm ? Много е хубавка и достъпна, но ме интересува мнение на потребител Simple Smile - проходима ли е, стабилнаи т.н.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 448
Проходима - много, стабилна - също  Peace Страхотна е, карам я вече година и половина, преди се казваше Он-Роуд   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз я имах под наименованието он-роуд. Имаше много плюсове (лека, компактна, маневрена, красива, удобна за детето, проходима) и само един минус - не е издръжлива. В сервиза реагираха много бързо на ремонтите, но пак си е кофти. Ако са подобрили здравината, количката е супер. Но въпреки това не бих повторила с такава - по-скоро Джордани или Инглезина. Четох, че сред най-издръжливите са макларън, но пък колелетата ми се виждат малки и не знам как ще върви по нашите криви улици и тротоари. Извинявай, че поспамих, и аз търся количка, и съм се побъркала вече какво да избера.

# 3
  • Мнения: 3 312
В момента съм с такава  1stroller страхотна е  Peace много е лека и маневрена а и на външен вид е много хубава и цената и е достъпна.Тук 4етох много лоши отзиви за нея,но въпреки това си я купих.Много съм доволна и много и се кефя  Peace SUPER E

# 4
  • Мнения: 2 197
Абсолютно не съм съгласна, че не е издръжлива. Карам я във възможно най-кошмарните райони за детска количка - центъра, Лозенец. Стигали сме пеша до Централна гара, Южния парк, Семинарията, Румънското посолство. Досега един дефект не е дала. Предното колело може да бъде застопорено или въртящо се на 180о. При второто положение взема умопомрачителни завои на невероятно малко пространство. Лека е. Табличката и поставката за чашата са супер удобни.

# 5
  • Мнения: 75
благодаря ви за мненията. от няколко дни и аз се снобих с това возило и много му се кефя Simple Smile по-скоро малкия - пищи от радост, че пак ще има разходки.

всички суперлативи до тук ги потвърждавам. мисля, че са подобрили модела он-роуд и съм много доволна, че я купих. да не я урочасам сега Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 312
  4естито    bouquet   със здраве да си я бута6    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт