"марзелива"мусака!

  • 1 052
  • 5
  •   1
Отговори
 hahahaЗа тези ,които не обичат заливката на мусаката,или не им се реже картофите на много ситно,ето една рецепта.Тя се приготвя в Гювеч и е много вкусно!
   2 кгр.се нарязват на едро и се слагат в гювеча,отгоре се изсипва ,предварително леко запържена 1 кгр кайма с лук,домати,черен пипер,чубрица ,магданоз 1 вр. и сол на вкус.Разбърква се ,добавя се една водна чаша вода,захлупва се и се пече в предварително нагрята фурна 30-40 мин.Сервира се топла,върви със студена бира!
  Опитайте!Да ви е вкусно!  chef

# 1
  • Мнения: 4 176
Изобщо не се заяждам. Рецептата е страхотна, но ще е по-добре да се отървеш от правописните грешки. Аз също изобилствам от подобни и като прочета след време се бия в челото.

# 2
  • Мнения: 1 233
Ще пробвам, мразя да режа картофите на дребни кубчета за мусака.

# 3
  • България
  • Мнения: 429
Интересна идея.  Ще пробвам. Аз вместо картови слагам тиквички.

# 4
Изобщо не се заяждам. Рецептата е страхотна, но ще е по-добре да се отървеш от правописните грешки. Аз също изобилствам от подобни и като прочета след време се бия в челото.
Не се сърдя!Видях си грешката,но вече беше късно.Ако ти хареса мЪрзеливата мусака,ще забравим за грешките.Да ни е сладко!

# 5
  • Мнения: 3 360
Ммм,тъкмо за утре съм планирала мусака-така ще я направя!Щом върви и със студена бира-супер Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт