бременност и употреба на римицид

  • 879
  • 2
  •   1
Отговори
Задравейте,
имам нужда от помощта ви за малко повече информация за моя случай. Ето как изглежда той накратко. Работя в дом за сираци и едно от децата се разболя от туберколоза, поради което назначиха на целия персонал профилактика с римицид. Вече го бях взимала един месец, когато разбрах, че съм бременна и сега се притеснявам за бебето, тъй като употребата на римицид е противопоказна за бременността. Дори обмислям аборт, защото никой не може да ми каже дали детето ще се роди увредено и какъв е шанса това да стане. Времето да взема решение намалява и ви моля от все сърце ако някоя от вас е чувала нещо за подобни случаи или пък познава добър лекар, който може да ме посъветва да ми пишете. все пак това е един невинен живот, но от друга страна ако трябва да страда цял живот...
Предварително ви благодаря
П.С.  ремицида съм вземала един месец и няколко дена след зачеването. сега съм във втория месец и съм го спряла

# 1
  • Мнения: 76
Здравей,незнам какво да те посъветвам?Преди доста години като малка съм пила Римицид,защото бях болна от извън белодробна туберкулоза.Знам само,че е много силно лекарство,защото по това време имахме едно малко кученце,което успя да ми глътне 2-3 хапченца,които бях изтървала.Умря за 30мин.Не искам да те плаша,а и не съм компетентна по този въпрос,но лекарствата наистина са доста силни.Консултирай се с няколко специалисти,предполагам,че те най добре ще ти кажат какво да правиш.Лично аз бих направила аборт.Представям си колко ти е трудно и пред каква дилема си!Дано намериш вярното решение за себе си!Успех Praynig

# 2
  • Мнения: 6
Zdravei,

Sestra mi pi Rimicid po vreme na bremennostta pri podobni obstoiatelstva kato pri teb. Moga da te uspokoia, che ima chudesen veche 8 godishen sin, bez kakvito i da bilo problemi. Lekarstvoto i beshe predpisano ot dispansera po belodrobni zaboliavania. Taka che moga da te nasocha za konsultacia edinstveno tam. Uspeh!

Общи условия

Активация на акаунт