Moyat muj ne jelae da imame dete.....:(((

  • 3 762
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 71
Mujut, s kogoto jiveya ot edna godina nasam, chovekat, kogoto obicham i znam, che i toy me obicha, ne jelae da imame dete. Razgovaryali sme mnogo puti, sporili sme, prejivyavali sme ujasni momenti zaradi tova, no toy stoi tvurdo na poziciata si. Kakvo li ne napravih, za da go ubedya, kakvo li ne opitah, no - uvi, nishto ne pomaga. Inache e izkluchitelno svesten i dobur chovek i muj, ryadko sreshtano yavlenie naposledak. Nyamam nikakvi oplakvania v nito edno otnoshenie. Vnimatelen e, grijoven e, mil e, bezkrayno otgovoren, ne hodi nikade bez men, sigurna sam v lubovta mu i izobshto se chuvstvam sigurna s nego. Obicham go strashno mnogo i bih napravila vsichko za da ostanem zaedno. No da nyamam deca mi se struva prekaleno golyama jertva....... Na 36 sam i nyamam mnogo vreme, daje nikakvo. Nay-posle namerih choveka, a to kakvo se poluchi........ Toy e na 46, ima dvama sina i kofti spomeni ot purvia si brak. Decata veche sa porasnali, oshte nyakoya i druga godina i shte budat samostoyatelni. Kategorichen e, che ne iska poveche deca. Sigurna sam, che povecheto ot vas shte me posavetvat da go napusna i da tursya drug, koyto shte iska. Moje bi shte sa pravi. No tova bi bilo mnogo, mnogo tejko reshenie. Nyakoy moje li da mi dade savet kakvo da pravya? Vremeto minava, az se razstroyvam vse poveche i poveche, zashtoto naistina mnogo iskam da si imam detence. Trudno mi e i mi e tejko na dushata. Ima li sred vas momicheta v moeto polojenie i ako ima - kak se spravihte, kak postupihte? Pomognete, dayte savet! Zdrave, uspeh i lubov na vsichki! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
Това няма прочитане. Пишина кирилица за да ти отговорят повече хора и то по темата.

# 2
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Аз живея с мъж, който има дъщеря от първия си брак и не наваля за други деца. Моят избор беше или да го оставя и да търся друг, който желае такива, или да приема неговото решение и да остана с него. Както се разбира от сегашното време, избрах второто. За протокола: заедно сме от 5 години, а аз съм на 42.
Това е отговор на въпроса ти има ли други в твоето положение. Но в никакъв случай нещо от рода на съвет как да постъпиш.

# 3
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Съжалявам за това как се чувстваш, но той има право да не иска други деца, при условие, че вече има две. Явно не му се иска отново да поема отговорността за малък човек и да си разваля спокойствието. Съжалявам, че ще ти го кажа, но или трябва да се примириш, че ТИ няма да имаш деца и ще сте заедно, или просто да се разделите, а ти да потърсиш майчинството другаде. Ще можеш ли да не го намразиш за това, че ти отказва нещото, което иска всяка жена - да стане майка? Помисли си и постъпи както ти подсказва сърцето. Това все пак е твоят живот.

# 4
  • Мнения: 3 675
здравейте!щом се обичате не си струва да се разделяте само за да се сбъдне мечтата ви за бебе.при нас е по-скоро обратното, искаме дете, а то не се получава-трябва ли за това да напускам мъжа си, ако причината е в него.според мен поговорете още, трябва да има причина той да не иска.но според мен ще бъде грешка, ако го напуснеш.

# 5
  • София
  • Мнения: 71
здравейте!щом се обичате не си струва да се разделяте само за да се сбъдне мечтата ви за бебе.при нас е по-скоро обратното, искаме дете, а то не се получава-трябва ли за това да напускам мъжа си, ако причината е в него.според мен поговорете още, трябва да има причина той да не иска.но според мен ще бъде грешка, ако го напуснеш.
Daaa, i az mislya taka, no vse pak e izkluchitelno trudno da se razdelish s mechtata si.......
Sajalyavam, che pri vas se poluchava taka!!! Tova sushto e mnogo, mnogo tujno! Uspeh vi jelaya, ot sarce!

# 6
  • Мнения: 263
Много съжалявам, че е станало така! Познато ми е това положение, защото моя приятелка беше лудо влюбена в мъж, който не искаше деца.
Много е тежко и това е желание, с което е почти невъзможно да се раздели човек.
За съжаление решенията са само две:
1. Прежалваш желанието си някак (не съм сигурна, че това е възможно). Или пък забременяваш въпреки нежеланието му (което е опасно, защото или ще се разделите, или ще те принуди да направиш аборт и вероятността да се примири той е малка).
2. Разделяш се с този човек и търсиш друга любов! Зная, че е много тежко, но ако не го направиш сега ще дойде момента, когато желанието за дете така ще те разкъсва, че пак ще се разделите. А тогава и годинките ще са минали, и пак ще загубиш любовта си. Моята приятелка имаше време и доста дълго чака нейния човек да промени решението. Това така и не стана и се раделиха пак... Сега има бъбречни проблеми и може би никога няма да има детенце... Няма време! Решавай!

Искрено ти пожелавам да намериш правилното положение, защото зная колко е тежка тази ситуация!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 702
Или пък забременяваш въпреки нежеланието му (което е опасно, защото или ще се разделите, или ще те принуди да направиш аборт и вероятността да се примири той е малка).

Аз бих избрала този вариант. Няма как да ме принуди.
Дори и да се разделим след това, ще знам, че е заченато с любов, а не във всеки мъж след него да се опитвам да си представя бащата на моето дете.

Успех!

# 8
  • Мнения: 11 747
Имам познати,жената беше на около 35-36,а мъжът на 50.Той имаше голям син на 27-28.Години в увещания за дете,той неще,възрастен бил вече,но тя като си няма и иска...Все пак,много трудно той се съгласи и сега имат бебе.Дано някак успееш и ти,не е невъзможно.

Все пак,ако избереш да си с него,макар и без дете,може би не е толкова страшно...

# 9
А мислила ли си за варианта-оставаш с него и се рзделяш с мечтата си.След Х години той те зарязва,а ти оставаш сама.Той си намира млада приятелка и............има дете?Това се случи на моя позната,но вече беше твърде късно да се радва на свои деца.36 години не са много.Имаш още време да осъществиш мечтата си с някой друг.За всеки влак си има пътници.

# 10
  • Мнения: 474
А поставяла ли си ребром въпроса- че не можеш да си представиш живота си без дете, че се чувстваш обсебена от мисълта и дори с напредването на времето това ти чувство става панически силно, че искаш дете от НЕГО, но ако той е твърдо против ще загърбиш любовта си и ще направиш всичко необходимо да намериш баща за детето си. Ако той е склонен да се разделите, но да не се пречупи и да направите опити за собствено дете- замисли се дали имате бъдеще наистина като двойка.
Аз бях в някаква подобна на твоята ситуация- мъжът ми също има дете от 1-ви брак и смятяше, че е приключил с темата бебета, грижи за малко дете и т.н. Така и не разбрах дали се страхува, дали има лоши спомени и въобще -мотивите му.
Аз също като теб опитвах с добро, с разговори, опитвах и с лошо- с ултиматуми, със заплахи и т.н. Но бях докарала нещата до там, че едва ли не всяка вечер намирах начин да пробутам темата отново на масата и пак да си кажа какво мисля. Започнах сериозно да говоря за изкуствено оплождане с донорски материал, казах му че ходя на изследвания, за да съм сигурна, че няма проблем да забременея. Просто направих в един момент адска преса върху него- без скандали, само му разказвах моите мисли и начин на действие. Вярно, скъсах си нервите, защото той мълчеше или казваше- темата е изчерпана за него. В един момент взех решение за себе си, че правя последен опит и ако не стане нищо и не го убедя някакси- наистина ще трябва да се разделим. Направих резервации и го "поканих" да дойде с мен на едно много романтично място, сред красота и далеч от ежедневието. На втория ден след пристигането ни там някакси нещата станаха естествено- дали красотата и обстановката повлия на мъжа ми, дали предразполагането към мечти и излизането от познатата обстановка. Не знам, но успях. Той просто каза "ей колко ще е хубаво да си направим точно тук бебе". Сега имаме син на 1 година, който изпълни света ни. Мисля, че мъж ми изобщо не си спомня или предпочете да забрави онези безкрайни вечери и разговори. Аз не мога да забравя, но усилията и нервите си заслужаваха.
Това е моят опит. Желая ти успех!

# 11
Аз също живях седем години с мъж който не искаше дете с разликата, че нямаше други деца и не знаех защо не иска да има. Последните три години от връзката бяха кошмарни. То не бяха приказки то не бяха молби то не бяха ревове и увещания. За три години не ми дойде на ума и за един ден да се разделя с него. Той беше много добър ,бяхме си уредили живота аз го обичах обаче това за детето ме човъркаше и дълбаеше. Един ден реших , че искам повече дете от колкото него и така имам дете само , че от друг. Сега се чудя как съм могла да търпя толкова време. Добре че поне не изтървах влака и то последния вагон с последното купе и последното място.

# 12
  • Мнения: 139
А мислила ли си за варианта-оставаш с него и се рзделяш с мечтата си.След Х години той те зарязва,а ти оставаш сама.Той си намира млада приятелка и............има дете?Това се случи на моя позната,но вече беше твърде късно да се радва на свои деца.36 години не са много.Имаш още време да осъществиш мечтата си с някой друг.За всеки влак си има пътници.

 Peace нищо не може да замени липсата на дете. За мен живот без дете е непълноценен

# 13
  • София
  • Мнения: 71
Много съжалявам, че е станало така! Познато ми е това положение, защото моя приятелка беше лудо влюбена в мъж, който не искаше деца.
Много е тежко и това е желание, с което е почти невъзможно да се раздели човек.
За съжаление решенията са само две:
1. Прежалваш желанието си някак (не съм сигурна, че това е възможно). Или пък забременяваш въпреки нежеланието му (което е опасно, защото или ще се разделите, или ще те принуди да направиш аборт и вероятността да се примири той е малка).
2. Разделяш се с този човек и търсиш друга любов! Зная, че е много тежко, но ако не го направиш сега ще дойде момента, когато желанието за дете така ще те разкъсва, че пак ще се разделите. А тогава и годинките ще са минали, и пак ще загубиш любовта си. Моята приятелка имаше време и доста дълго чака нейния човек да промени решението. Това така и не стана и се раделиха пак... Сега има бъбречни проблеми и може би никога няма да има детенце... Няма време! Решавай!

Искрено ти пожелавам да намериш правилното положение, защото зная колко е тежка тази ситуация!
  Blagodarya ti mammaPlam!
Mislila sam za varianta da zabremeneya protiv jelanieto mu, no i tova nyama kak da napravya, toy vnimava izkluchitelno mnogo. Znam, che ako uspeya, toy shte obicha deteto i shte se griji za nego, zashtoto, kakto kazah e mnogo otgovoren i seriozen chovek. Popitah go vednuj, ako sluchayno, vupreki, che me pazi, zabremeneya - kakvo pravim? Toy kaza, che shte rajdam i tova e. Shte se primiri. No saznatelno i planirano ne jelae da pravi dete. Ne iska. Napravo mu prizlyava daje kato chue bebe da reve. Cry
Ne se namira lesno nova lubov, ne i tolkova istinska. I tova e golyam problem, dilemata e ujasna. Znam, che nyamam vreme i skoro tryabva da resha, no iskah purvo da polucha i mnenie ot stranichni hora. Vie, vsichki, koito si napravihte truda da mi otgovorite, naistina mi pomagate i vi blagodarya!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 71
Имам познати,жената беше на около 35-36,а мъжът на 50.Той имаше голям син на 27-28.Години в увещания за дете,той неще,възрастен бил вече,но тя като си няма и иска...Все пак,много трудно той се съгласи и сега имат бебе.Дано някак успееш и ти,не е невъзможно.

Все пак,ако избереш да си с него,макар и без дете,може би не е толкова страшно...
A toy kak priema deteto sega?

Общи условия

Активация на акаунт