Буди се в 3 пред нощта:(

  • 922
  • 10
  •   1
Отговори
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 От почти седмица беба се буди почти всяка нощ в 3 часа.Не плаче,сяда си в леголото и започва да си "чете" книжки. И така... до 5-6  #Crazy
 Не е нервна, нито плаче преди да се събуди.Просто както си спинка, събужда се и почти веднага е седнала. Иска да се разхождаме, гледа "Бейби Айнщайн" и към 5-6 й се приспива. Заспива и в 8 вече е наспана Shocked Моля ви,споделете ,ако имате опит в това. Говорих с доки, тя ме посъветва да взема Киетюд- хомеопатично, пише,че е за нервни състояния и безсъние при деца над 1 година, но да не се приема без лекарско предписание при деца под 30 месеца newsm78 В чуденка съм какво да правя, а да не говорим,че вече нямам сили и съм постоянно изморена.
Дайте съвет  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 082
най-вероятно е някакъв период,който ще отмине.вече е станало ,като навик...опитай се да не и угаждаш за разходките и  др.аз не бих дала лекарство за такъв проблем,още повече ,че детето е спокойно

# 2
  • Мнения: 690
най-вероятно е някакъв период,който ще отмине.вече е станало ,като навик...опитай се да не и угаждаш за разходките и  др.аз не бих дала лекарство за такъв проблем,още повече ,че детето е спокойно

И аз мисля така.

# 3
  • Мнения: 547
И аз не бих дала лекарство.
Не й обръщай внимание, когато се събуди, дръж я на тъмно, освен ако не я е страх и ще й мине.

# 4
  • Мнения: 1 044
Ами това е повече от стандартно. мисля даже че всички деца минават през такъв период. Според мен пак си добре, че се буди по един път на нощ-ние се будехме по 3!И пак така-играе си, бърбори си нещо, киска се-изобщо в добро разположение на духа. После си заспиваше-понякога сам, понякога не успяваше и се разплакваше и аз го носех, за да заспи. И каквото и да се е случило през нощта, колкото и пъти да се е будил, неизменно си ставаше в 6,30-7,00 часа.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 225
Като чета оставам с впечатление, че детето просто се е наспало и му се играе!Моят син също се буди ,ама започва да плаче ,защото още му се спи!Виждам че вече сте над 1 година- затова пробвай да не я оставяш да спи много през деня или я слагай да си ляга по-късно.Може да има ефект!Успех!

# 6
  • Мнения: 341
Ние също сме така,на периоди сме.Майката му е търпение и това ще отмине.

# 7
  • Мнения: 6 029
по колко време спи денем?

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Благодаря ви,момичета! Аз също си мисля,че даването на лекарства, пък било то и хомеопатични все пак е безмислено при подобен случай. Надявам се силно ,този период да отмине бързо. Относно спането през деня- спи средно по 2 часа- в интервала от 12,30-5. Но няма значение дали е спала час и половина или три часа примерно.А относно лягането по-късно- не става, пробвахме. 21,30 до 21,45 трябва да е заспала, иначе са едни ревове.И вън стоим, но тя заспива навън и така нито мога да я изкъпя,нито да я преоблека. Пробвахме да я оставяме по-дълго в банята,защото обожава водата, но като й се приспи и сама иска да излиза. Но си мисля,че наистина е период,защото този режим си го има от доста време. Явно ще ми се наложи да понауча немски  Laughing, за да съм в час с това,което "четем" hahaha
Благодаря още веднъж на всички за споделеното мнение!  bouquet

# 9
  • Мнения: 526
ние също минахме през този период, дори по-зле бяхме спим от 11ч до 13ч. после пак към 16чдо 17ч и вечер спяхме по 3ч и после по 1ч си приказвахме. Това е положението след време премина но няколко месеца по два часа през ноща сме бодували. Майката му е търпението.

# 10
  • Мнения: 183
Ние се будим по 4-5 пъти всяка нощ от известно време Rolling Eyes.Не играем ами започва едно хленцане и мятане в леглото.Вземам го при нас и пак трудно се успокоява.Надявам се да е период и да отшуми .Май доста са такива бебоци ,будуващи newsm78,а има и такива дето си спят цяла нощ без да се събудят Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт