Дайте идея къде могат да се пласират...

  • 2 631
  • 39
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ето такива шишета - http://images19.snimka.bg/003756978.jpg
Имаме доста от тях, може би към 250-300 бр. от по 250 мл. и не зная какво да ги правя, а заемат много място. Дайте идеи!  Laughing

П.П. Надявам се темата да е на подходящото и правилно място, ако не е, моля модераторите да се погрижат.   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 991
Не се ли събира стъкло на вторични?
Или си ги пускате в кошовете за стъкло?
Или това не е стъкло Laughing newsm78

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Стъклени са, но защото са стари и интересни ми се иска да не ги давам на вторични.  Mr. Green

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много са готини ... изрисувай ги

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Точно това щях да кажа, виж в Хоби сигурно има подобна тема, нарисувай ги, ще станат невероятни. Стига да имаш време де. И желание. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 991
Ама като ги изрисува, какво, пак ще ги складира на терасата...
Попитай из разни къщи-музеи?

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Виж и в темата за декупаж


Ама като ги изрисува, какво, пак ще ги складира на терасата...
Попитай из разни къщи-музеи?


Например да ги даде за някой от благотворителните базари

# 7
  • Мнения: 6 873
Точно това щях да кажа, виж в Хоби сигурно има подобна тема, нарисувай ги, ще станат невероятни. Стига да имаш време де. И желание. Simple Smile
Или ги предложи на момичетата там да ги изрисуват ако на теб не ти се занимава.

# 8
  • Мнения: 6 991
Така може,да  Grinning

# 9
  • Мнения: 25 449
Дай ги на консигнация в някой магазин за домашни потреби (ако е възможно). Ако ги изрисуваш - ще им вземеш в пъти повече.
В краен случай, винаги можеш да ги напълниш със сиропи.  Wink Laughing

# 10
  • Мнения: 22 867
Това са старите лимонадени шишета. Баба ми си слагаше някакви млени домати в тях. Grinning Изрисувани ще са интересни.

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Абе, то да ги изрисувам, ама са 250-300, не са 25-30.  Wink Joy

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е ти изрисувай 25, дай на няколко момичета в Хоби по 25 и ето ти. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох, колко би им се израдвал някой дизайнер, дето има да декорира ресторант например.Аз ги харесвам много тези бутилки.За жалост, наблюденията ми са, че гуменото уплътнение на запушалката се разпада с времето.От тази гледна точка стават практически неизползваеми за друго, освен за декорация.

Обмислям идея за малък ресторант, но все още е в проект, иначе аз щях да ги взема.На някаква разумна цена.

Влез в някой сайт на дизайнери и там ги предложи, мисля, че ще им намериш място.

# 14
  • Мнения: 25 449
Могат да се напълнят и с оцветените кристали - ще стане интересно. Също и с подправки разни - пак интересна украса за кухните на тези, които не готвят.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт