Астролози има ли?

  • 7 036
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Астролози има ли? Flutter

# 1
  • Мнения: 6 991
 bowuu
Донякъде. От 11-12 годишна се интересувам, от както имам компютър (май 8 години вече) се занимавам с правене на хороскопи с различни програмки.
Смятам и на курс да ходя скоро, че вече не ми стига само прочетеното и програмките. Иска ми се по-професионално. Но все пак може би първо трябва да завърша филологията Joy

П.С. Какво значи Михаела х2 ?! Аз съм Михаела и съм родена на 17.07 Joy

# 2
  • Мнения: 103
bowuu
Донякъде. От 11-12 годишна се интересувам, от както имам компютър (май 8 години вече) се занимавам с правене на хороскопи с различни програмки.
Смятам и на курс да ходя скоро, че вече не ми стига само прочетеното и програмките. Иска ми се по-професионално. Но все пак може би първо трябва да завърша филологията Joy

П.С. Какво значи Михаела х2 ?! Аз съм Михаела и съм родена на 17.07 Joy


Аха, я разкажи по-подробно, любими автори, програмки, такива неща..

Михаела Димитрова x2 значи Михаела Димитрова Димитрова бе Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 991
Автори не съм чела много, повечето са били сайтове Wink Иначе започнах с Линда Гудман, почти разбира се. Наскоро четох една Семейна астрология, но не запомних автора ooooh! Интересна беше!
А като програмка ползвам Астро123, тя  ми хареса от първа проба. Другата, която пробвах много отдавна, беше мнооого по-сложна и никак не юзър френдли Rolling Eyes
И понеже не мога да се оправям с ширини и дължини, ползвам астро.ком да ми вади координатите на градовете Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 234
Много интересна тема  Hug   bouquet
Интересувам се от Астрология,но единственият опит,които имам в тази област се свежда до две книги на Линда Гудман Wink Доста интересни бяха.Но така и не намерих време да чета повече и да се занимавам по-професионално Tired

# 5
  • Мнения: 103
Да, прескочи колкото се може по-скоро булевардната "астрология" а ла Линда Гудман и подобни..

Програмката няма чак толкова голямо значение, ако приемем, че всички те изчисляват коректно картите.. важното е това, което следва след това: интерпретацията. Аз лично съм си свикнал със Зет-а на Зайцев и съм с него още от версия 5.10 (1998). Иначе Solar Fire също е добра програма, много приятели астролози използват именно нея.

# 6
  • Мнения: 1 568
Запис! Тази наука ме влече много!

# 7
  • Мнения: 2 253
Интересно ми е....но лично аз съм на много лаик ниво...книжлета,хороскопчета....бих искала ,обаче,да се запозная с някой,който наистина е "вътре" в науката.И истински хороскоп да ми направи,бих искала ..........и да се понауча на нещо,бих.......

# 8
  • Мнения: 2 716
Не вярвам, че съмс врака щото звездите (измрели преди милион години) са се подредили еди-как си когато съм раждана.

# 9
  • Мнения: 213
Интересно ми е....но лично аз съм на много лаик ниво...книжлета,хороскопчета....бих искала ,обаче,да се запозная с някой,който наистина е "вътре" в науката.И истински хороскоп да ми направи,бих искала ..........и да се понауча на нещо,бих.......
И аз бих искала.
И нумерологията ме влече.

# 10
  • Мнения: 6 991
От нумерология не разбирам...основните понятия са ми ясни, но ми е по-объркваща.
Хороскопи мога да ви направя с моята програмка, но вади тълкуването на английски Tired

# 11
  • Мнения: 1 568
От нумерология не разбирам...основните понятия са ми ясни, но ми е по-объркваща.
Хороскопи мога да ви направя с моята програмка, но вади тълкуването на английски Tired

Направи ми,аз ще си го преведа  Wink
Ще ми направиш ли?

# 12
  • Мнения: 6 991
Дам, прати ми на ЛС:
дата на раждане с годината, часа възможно най-точен и града Simple Smile Най-вероятно в неделя ще се занимая, че утре зъболекар и после сигурно хич няма да съм на кеф Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 462
И аз искааам ,и азз  Laughing

# 14
  • Мнения: 6 991
След петата почвам да чарджвам по 5 лв Mr. Green
Марипоса, и ти ми прати данни на ЛС Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт