Мнения за ИНФАКОЛ !( какпи против колики)

  • 22 963
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от Инфакола?

Опции:

  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Интересувам се за действието на капките Инфакол против колики. Към тези ,които са ги ползвали,нека поразкажат дали са доволни.
Питам за да знам зали да си поръчам да ми ги пратят newsm78

# 1
  • Мнения: 1 155
Бебка имаше ужасни колики, давах какво ли не, докато приятелка ми каза за тези капки, поръчах ги, защото тук няма внос и да ти кажа съм много доволна. 2 дни  след като ги започнах коликите отшумяха Peace и бебка въобще не се превиваше и плачеше.

# 2
  • Мнения: 1 925
При моята бебка имаше ефект  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 337
Нямаше по-различен ефект от Саб Симплекс. Нямах проблем да ми ги купуват редовно, но след първата опаковка се отказах. Иначе поне не са скъпи, та не пречи да пробваш. При сина ми и от двата вида капки ефект нямаше, докато след 40 ден просто му минаха коликите.

# 4
  • Мнения: 23
И при нас имаше ефект и то голям.Аз преди това ползвах Еспумизан,но не помогнаха.Препоръчвам ти да си поръчаш 2-3 опаковки,защото не се знае колко дълго ще ви мъчат коликите.

# 5
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
при нас нито Инфакола, нито Лефакс, нито 2 вида които ни изпратиха от щатите не помогнаха. Пробвах какво ли не. Масажи, компреси, диети... До 6-тия месец се изприщихме с тези колики.

# 6
  • Мнения: 274
Ние пробвахме с Еспумизан - не стана. Ползвахме Лефаксин - помогна, след това Инфакол - пак помогна. Препоръчвам...

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Хайде още някой да се включи,ама като гледам ще ги поръчвам. newsm78

# 8
  • Мнения: 855
Първо ползвахме Еспумизан и нямаше ефект. И при нас на втория ден след даването на Инфакол коликите ни се изпариха  Peace Моя приятелка ми донесе 5 опаковки, аз използвах 3 от тях.
Цената наистина е добра и е почти колкото на другите, така че според мен си вземи  Peace

# 9
  • Мнения: 766
Ние ги редуваме със Саб Сиплекс. Инфакола ми е тежката артилерия - ако другите не действат т.е. коликите са по-силни давам Инфакол известно време и като попреминат пак минаваме на Саб Симплекс. Няма да са ти излишни и ако имаш възможност поръчай си ги  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 524
Ние позлваме само това.
Давам му ги от началото само тях и в момента сме на 2 опаковка (имам още 2 за зор-заман). Не са скъпи, към 3-4 английски лири са. При нас действат добре.
Основна съставка е симетикона и ако не можеш да поръчаш виж кои тук в БГ имат тази съставка  Peace
Леко раждане Peace

# 11
  • Мнения: 3 091
това беше единственото нещо, което подейства за коликите на Амалия.

Пробвах почти всичко в аптеките, но коликите си ги имаше, докато не ми донесоха Инфакол

# 12
  • Мнения: 48
При нас имаха ефект

# 13
  • Мнения: 5 183
При нас нямаше кой знае какъв ефект, но боже би при4ината е в това, 4е беб4о беше и с Рефлукс.

# 14
  • Мнения: 278
При нас имаха ефект PeaceСпинкахме си спокойно Peace

Общи условия

Активация на акаунт