фугина не пасна

  • 566
  • 3
  •   1
Отговори
Незнам дали има разрешение на проблема, но все пак да се допитам. значи сложихме плочки на кухнята над шкафовете, те представляват една плочка разделена на четири малки.така, че тя самата има фугин, и като ги сложихме ,новия фугин не пасна по цвят на този на плочките(дано да ме разбирате).въпроса ми е може ли да се махне и да се сложи нов или край, да се промиря с шаренията?благодаря ви

# 1
  • Мнения: 143
да,може но трябва веднага докато не е засъхнало напълно.Ние така направихме в тоалетната

# 2
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Незнам дали има разрешение на проблема, но все пак да се допитам. значи сложихме плочки на кухнята над шкафовете, те представляват една плочка разделена на четири малки.така, че тя самата има фугин, и като ги сложихме ,новия фугин не пасна по цвят на този на плочките(дано да ме разбирате).въпроса ми е може ли да се махне и да се сложи нов или край, да се промиря с шаренията?благодаря ви
.Можеш ли да покажеш снимки,че и аз съм замислила нещо такова да правя за гръб на кухнята ми.А по въпроса за фугина-може да се смени,и при мен така се беше получило,но майстора ни реагира навреме и сложи подходящ.

# 3
  • Мнения: 8 999
И на нашите плочки бяха сложили неподходящ цвят фугираща смес. Просто повториха отгоре с другия цвят, който беше много по-тъмен.

Общи условия

Активация на акаунт