Зов за помощ от чужбина - изчезнало дете

  • 1 432
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Днес се върнах от отпуска и сред многото непрочетени имейли попаднах на зов за помощ, който са ми препратили на 15 август колеги от друга фирма. Не видях тема по въпроса, затова си позволявам да отворя такава.

Става въпрос за изчезнало в Португалия 4-годишно английско момиченце, което близките му се надяват да открият. В интернет на първо четене открих ТОВА и още много други мматериали, вкл. и на ВВС - с други думи не стама въпрос за пързалка, а за действителна трагедия.

Писмото-зов на български можете да изтеглите от ТУК.


Лично за мен вероятността детето да е в България е почти нулева, но вярвам, че дори и да няма полза от пускането на инфото тук, поне няма вреда. Ако модераторите преценят обратното, нека да изтрият темата.

Аз мога да направя само това и да се моля да открият детенцето живо и здраво и да го върнат у дома. Praynig

# 1
# 2
  • Мнения: 750
Съжалявам за дублажа. Аз търсих тема само в клюкарника, като най-посещавано и обичайно за подобни теми място.  Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте!

Получих този емайл за изчезнало детенце на име Мадлен от Глазгоу днес от приятели, които пък са го получили от техни и т.н.
Вижте снимкие с описанието.
Кой знае от къде може да изскочи нещо! Света е малък Praynig
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164988

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 11:43 от muzka1

# 4
  • Мнения: 4 447
Да, знаем за това дете, жалко, че все още не се е намерило Sad

Имаше такава тема за него.....

Дано се намери Praynig

# 5
  • Мнения: 2 891
По тази тема все се пропуска да се обележи, че са оставили нея и едногодишните близначета сами в стаята.

# 6
  • Мнения: 4 447
По тази тема все се пропуска да се обележи, че са оставили нея и едногодишните близначета сами в стаята.

Аааа. да! ВЕрно, че така беше ....  Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 1 456
Съжалявам , че ви връщам отново на същата тема.
Аз не си спомням за случая и затова реших да го пусна и на вас.
Ще потърся старата също за да пусна и там новите постери, които получих.

Ох, едва сега намерих старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189509.msg4727508#msg4727508

Ако модераторите решат могат да заключат тази!Съжалявам просто не бях видяла другата, а много ми се искаше да помогна!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 11:12 от muzka1

# 8
  • Мнения: 71
Какво са пропуснали или не родителите - в момента мисля че най- важно е детето да се намери. Знам - не трябва да се оставя само дете дори за секунда - самата аз вдигнах луд скандал до небесата  smile3512, когато прибирайки се към къщи преди време, видях бившия ми съпруг да излиза от входа. Той ме видял от балкона, че се прибирам и понеже закъснявал - решил да тръгне. А тя - вкъщи гледа телевизия. Вярно, че като гледа детско е като закована - АМА Е ДЕТЕ  smile3516!!!!....

Пуснах снимките на Мадлен в Yahoo 360. Имам профил и там с много познати от различни части на света. Дано се намери това ангелче!!! newsm17

# 9
  • Мнения: 25 571
Това ли е най-новият спам, който пълни пощите? То не бяха тюленчета, не бяха кучета, сега и на децата посегнаха...  Sick
Боже, нищо свято ли не остана вече?  ooooh!

# 10
  • Мнения: 71
За съжаление не е спам. Sad Историята беше по новините доста дълго.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
Това ли е най-новият спам, който пълни пощите? То не бяха тюленчета, не бяха кучета, сега и на децата посегнаха...  Sick
Боже, нищо свято ли не остана вече?  ooooh!

Аз пък реших, че е сериозно и се обезпокоих, като прочетох тук.В пощата нямам нищо такова.

# 12
  • Мнения: 4 324
Аз пък реших, че е сериозно и се обезпокоих, като прочетох тук.В пощата нямам нищо такова.

Сериозно е!
Детенцето наистина е изчезнало Sad Гледах репортаж по новините съвсем скоро. 

# 13
  • Мнения: 71
Ето линка към БТВ: "Съдбата на малката Маделин остава неизвестна
18 Юни 2007"   http://btv.bg/news/?magic=all&story=59036,

Решете сами дали е сериозно.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 456
Не е спам! Аз го получих от мои приятели, които не биха си позволили да ми изпратят спам! Получих го във формат на Word document и не знам как да го кача тук в оригинал. Затова направих албумче на детенцето в Snimka. bg и сложих текста от писмото под снимките.
Ако някой иска ще му препратя от моя e-mail това, което получих.
Само ми пуснете на ЛС адрес.

Общи условия

Активация на акаунт